В області стартував конкурс на підтримку регіонального кінематографу

Нещодавно стало відомо, що на Львівщині стартує конкурс на підтримку регіонального кіно, розповідає сайт “lviv-trend.in“. Конкурс оголошено Департаментом внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки. Стартує конкурс на підтримку мистецтва кіно в області вже сьогодні, 13 березня. 

Мета проведення такого конкурсу – це популяризація та розвиток кінематографу в регіоні (мова йде про галузь як про пріоритетний напрям сучасної державної політики в гуманітарній сфері). Для переможців конкурсу передбачено надання спеціальної дотації з бюджету Львівської області на створення кінопродукту, пише видання. 

Також відомо, що конкурс на підтримку кіно в регіоні буде тривати всього 30 календарних днів з моменту його оголошення. Заявку на участь в конкурсі можна подати впродовж 14 календарних днів. Стати учасником конкурсу може юридична особа, зареєстрована на теренах Львівської області. Мова йде лише про тих юридичних осіб, які не отримають співфінансування (або ж фінансування тощо) з районних, обласних або ж державних бюджетів. 

Охочі стати учасниками мають подати наступні документи для участі в конкурсу:

  • заява на ім’я директора департаменту про включення до обласної програми підтримки регіонального кінематографу на відповідний рік (має бути написана в довільній формі);
  • кошторис на створення документально-історичного (обов’язково – патріотичного) кіно в довільній формі;
  • план фільму (сценарій), поданий в довільній формі. 

Подавати документи на участь потрібно сюди: 79008, місто Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет 402, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Comments

.,.,.,.