В Україні запустили мобільний додаток для перевірки показників світла і газу

Нещодавно в Україні став доступним новий мобільний додаток для перевірки показників світла і газу. Він має назву “Енергетика онлайн”. Застосунок дозволяє перевірити правильність сум у платіжках та у разі чого – написати скаргу щодо надавача послуг. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомила керівниця НКРЕКП Оксана Кривенко, пише видання Tvoemisto.tv.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запустила мобільний додаток “Енергетика онлайн”, що дозволить перевіряти суми в платіжках за газ і світло та залишати відгуки про сервіс комунальних підприємств. Даний додаток має сприяти створенню ефективних енергетичних ринків, де у центрі уваги перебуватиме кожен окремий споживач. Про це у своєму дописі зазначила пані Оксана Кривенко. Вона написала:

“Кожен має бути почутим! Тепер це можливо! Регулятор відкриває мобільний сервіс, де споживач зможе не тільки дізнатись інформацію про тарифи, але й оперативно надіслати скаргу та оцінити якість обслуговування. НКРЕКП, в свою чергу, братиме до уваги думку користувачів мобільного додатку та керуватиметься отриманою інформацією при роботі з ліцензіатами”.

Оксана Кривенко повідомила, що мобільний додаток фактично залучатиме споживачів у процеси регулювання послуг. Також вона додала, що цей застосунок є одним із прикладів демократії у сучасному світі. Таку практику в Україні будуть реалізовувати вперше, але автори додатку та адміністрація НКРЕКП вірять та розраховують на його ефективність.

За словами Оксани Кривенко, мета Нацкомісії – смартрегулювання, і наступним кроком буде створення зручних сервісів для ліцензіатів. Вона зазначила, що презентований сьогодні мобільний додаток “Енергетика онлайн” це тільки початок якісних перетворень у цій галузі в Україні. 

До слова, на території Львова та області кожен користувач смартфона може собі завантажити інший надзвичайно корисний мобільний додаток “Сортуй” від компанії “MacPaw”, що допомагає розібратися у видах побутових відходів та способах їх утилізації.

Comments

.,.,.,.