Пісня львів'янки стала головним саундтреком до фільму "Крути 1918"

Вже наступного тижня, 7 лютого, у національний прокат вийде український історичний фільм-екшн режисера Олексія Шапарєва "Крути 1918". Це історія столітньої давності - історичного бою під станцією "Крути", який відбувся у 1918 році, коли юні воїни УНР стали на захист рідної землі перед більшовицькою "червоною армією". 

Як інформує "lviv-trend", однією з цікавинок цієї стрічки буде музичний супровід – пісні Христини Соловій та гурту "Гайдамаки". Це розповіли у піар-службі компанії Good Morning Film, яка займається виробництвом фільму. Про це пише musicinua.com

Головним саундтреком до історичного екшену стала пісня надзвичайно талановитої львівської співачки Христини Соловій під назвою "Стежечка". Це лірична композиція, в основі якої слова Івана Франка. Музику ж написала сама Христина. Як розповіла співачка:

"Пісню "Стежечка" я написала на текст улюбленого Івана Франка – видатного поборника української соборності. Пісня написана більше п'яти років тому, а текст – у минулому столітті. Це трепетно і хвилююче, що у День соборності України вони зійшлись в одному часопросторі і стали супроводом фільму "Крути 1918".

Прем'єра цієї неймовірно чутливої та трепетної композиції відбулась 22 січня, у День Соборності України. За словами артистки, цей день для презентації своєї пісні вона вибрала не випадково. Прослухати саундтрек можна тут.

Продюсер фільму "Крути 1918" Андрій Корнієнко розповів, що коли команда екшена думала над музичною концепцією стрічки, то зрозуміла, що у чоловічій історії їм вкрай необхідний жіночий голос, який би посилив драматургію. Першою співачкою, яка спала на думку більшості, була Христина Соловій - душа сучасної української пісні.  

Зазначимо, історичний екшн "Крути 1918" - це одна з найгучніших та найочікуваніших подій в історії українського кіно. Це перший український фільм про Бій під Крутами, у якому вражає все: сюжет, неймовірні постановки історичних боїв, масштаби дійства.

Коментарі