Відомий український гурт “Тартак” втратив свого лідера: подробиці

Олександр Положинський – відомий український співак, лідер популярного гурту “Тартак” та учасник проєктів “Був’є” та “Ол.Ів.’Є”. Цими днями музикант приголомшив усіх українців своєю заявою про те, що йде зі сцени та не буде більше частиною усіх зазначених вище проєктів. Таку інформацію український співак оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі “Facebook”.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, лучанин Сашко Положинський є лідером гурту “Тартак”, який був одним із перших на старті незалежної української музики. Колектив засновано у 1996 році. Саме цього року гурт взяв участь у відбірковому турі фестивалю “Червона Рута”, в якому незабаром переміг. Положинський був у колективі від його початку і тепер заявив про вихід. Чоловік у своєму дописі зазначив, що йому надзвичайно важко далось це рішення, але воно залишиться незмінним. Йому прикро і болісно, що змушений покидати значну частину свого життя. Просить не турбувати його питаннями про причини його виходу з музичних проєктів. Сашко зазначив, що, як тільки твердо прийняв рішення піти, вирішив одразу поділитись цим з людьми, особливо зі своїми прихильниками, адже було б нечесно тримати це у секреті чи недоговорювати чогось.

Також у своєму дописі Положинський просить не поєднувати його вихід з гурту зі справою, у якій судять Андрія Антоненка, його товариша, підозрюючи у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Це того не стосується, а є співпадінням. Окрім цього, Положинський додав, що наразі не знає, чим буде займатись. Однак, можливо, у майбутньому його творчість виллється у щось нове.

Зазначимо, Олександр Положинський – справжній патріот України. Він відомий своєю стійкою державною позицією, яку неодноразово демонстрував на публіці та у своїй творчості. Співак дав безліч безкоштовних концертів для військовослужбовців.

Comments

.,.,.,.