Форум івент-індустрії відбудеться у Львові

V Event Industry Forum має відбутися у кінці лютого. Планують, що учасники відвідають найбільш масштабну подію в івент-галузі України. Сімдесят речників та речниць говоритимуть на  теми івент-галузей і дотичні до них. На стадіоні Арена Львів будуть чотири сцени. Окрім цього під кінець форуму організатори планують відкрити  найбільший  в Західній Україні івент-хол Emily Event Hall у Винники. Квитки на участь в події, повідомляє сайт lviv-trend.in.ua. шукайте на Gastroli.ua.

Сфера організації різних заходів: корпоративних свят, днів народжень, масових свят, лекцій, танцювальних подій, театралізованих свят набуває популярності в наш час. Справжнім талантом є організувати масові заходи, зробити їх не занудними, активними, затишними, колоритними. Такі заходи швидко запам’ятовуються, а замовники повторно звертаються до організаторів за новою  порцією позитиву. Будь- який захід обов’язково буде якісним, якщо за його організацію візьметься професіонал своєї справи. 

Як розповідає, Денис Ринський, який є організатором форуму, засновником агенції із івентів Global Events, що тематикою п’ятого заходу буде максимально об’ємна повага серед людей всіх галузей ринку. Сюди входитиме взаєморозуміння різних фахівців індустрії, а саме молодих спеціалістів, клієнтів та замовників, конкурентів і партнерів, до технологій. 

Основні напрямки заходу 

Всім представникам учасників форуму буде виділені окремі тематичні зали та 4 напрямки:

  • Hall of Anniversary – буде головним залом для професіоналів та фахівців івент-галузі. Тут розповідатимуть про про розвиток галузі в майбутньому, модні фішки, найбільш трендовість певних речей.
  • Hall of Corporations – буде залом для замовників послуг. тут розглядатимуть питання  корпоративної  організації заходів, співпрацю агенцій та клієнтів, шляхи від HR до івентора;
  • Hall of Education – буде спеціальним навчальним експрес-курсом для практикуючих спеціалістів від провідних фахівців івент-галузі;
  • Technology Track  буде ексклюзивною та найбільшою виставкою новинок та техно компаній країни та світу.

Денис Ринський заявив, що основною метою форуму буде нетворкінг. Важливо аби всі учасники були причетні до обговорення тем співпраці, актуальних важливих питань, проблеми та майбутнє ринку. Організатор бажає аби попри всі негаразди, люди зосереджувалися на позитиві, намагалися побудувати серед оточуючих щасливі моменти, затишок та радість.Учасників форуму спікери заряджатимуть мотивацією та енергією позитиву. На заході можна буде знайти однодумців, познайомитися із ймовірними клієнтами, поділитися контактами із можливими роботодавцями. Окрім цього учасники можуть знайомитися, таким чином розширити свою команду, знайшовши собі співробітника, партнера по бізнесу. 

Хто буде на заході? 

Відомими спікерами будуть Олександр Ткаченко, який є міністром культури та інформаційної політики  Дмитро Сидоренко, який є засновником фестивалю Atlas Weekend, Євгенія Стрижевська, яка є засновницею Kyiv Music Days. Також на заході будуть спікерами Сергій Слупський, який є власником Slupsky Agency,  Ростислав Кулик, який заснував CEO компанії Gastroli.ua, Дмитро Чінь, який є співвласником і директором з маркетингу квиткового оператора Concert.ua та івент-компанії VIRUS Music. На заході будуть також і інші представники івент галузі. 

Зверніть увагу, що захід буде проходити у безпечних карантинних умовах. Про це подбали організатори. Очікують організатори, що на захід прийдуть і долучаться в онлайн форматі близько 1000 представників галузі івент індустрії. 

Вартість квитків буде варіюватися від 1700 до 6000 тисяч гривень. Умови та ціни можна буде глянути на сайті Gastroli.ua та офійційній сторінці заходу.

Comments

.,.,.,.