У Львові сьомий рік поспіль відбудеться Свято музики

Незабаром у Львові проведуть сьомий рік поспіль велике Свято музики, розповідає сайт "lviv-trend.in". Організатор проведення музичного свята - громадська організація "17", а відбудеться це свято цьогоріч 21 червня. В цей день у Львові усі вулички, міські дворики, площі, балкончики будинків, а також кав'ярні та музеї будуть у справжньому музичному полоні. При цьому музика, яка лунатиме в цей день, буде представляти різні жанри. 

Зазначимо, що Свято музики - це не звичайна культурна подія у місті Лева, це подія світового масштабу, адже щорічно відбувається у різних куточках світу вже кілька десятків років. Вперше Свято музики провели у французькій столиці у далекому 1982 році. За тривалий час свято буквально охопило весь світ: сьогодні його відзначають у 120 державах планети у 800 містах. Це - Париж, Берлін, Токіо, Сідней тощо. 

В чому родзинка цього музичного дійства? Головна відмінність цієї події полягає в тому, що всі виступи, які відбуваються в цей день, є безкоштовними - вони абсолютно не приносять прибутку організаторам та учасникам. Основне гасло свята - "Вільна музика у вільних містах" - повністю втілює атмосферу свята: музика буквально наповнює собою усі найпотаємніші куточки міст світу, цей день можуть святкувати усі поціновувачі різних музичних жанрів, адже на святі не буде жодних музичних жанрових обмежень, кажуть організатори. 

Зараз організатори події займаються збором заявок від гуртів, виконавців. Натомість програму заходу формують самі ж учасники музичного свята - музиканти та відвідувачі. Реєстрація учасників триватиме до 15 червня. 

За кілька років проведення Свята музики зірковими учасниками події стали: Сашко Положинський, Зелені Сестри, Wszystko, Олег Каданов, Галочка, хор "Дримба", "Черемош", студенти Львівської музичної академії та гості з-за кордону. 

Коментарі