В міському парку культури відбудеться концерт з нагоди Дня матері: вхід – вільний

Цієї неділі, 12 травня, українці святкують світле весняне свято – День матері. Це свято в нас відзначають щорічно, починаючи з 2000 року в кожну другу неділю травня. Вперше День матері відзначив Конгрес США у далекому 1914 році. Після першої світової війни це свято прийшло в країни Європи, а згодом його стали відзначати і українці. Щодо Львова, то в цей день тут щорічно відбуваються святкові урочистості з нагоди відзначення Дня матері. Цього року тут заплановано концерт у парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, розповідає сайт “lviv-trend.in“.

Так, концерт святковий концерт під назвою “Львів – мамі” розпочнеться о 16:00 і завітати сюди зможе кожен, адже вхід на подію – вільний. Зазначимо, що на львів’ян чекає справжній мистецький маратон – святковий концерт-перформанс, який відбувається за участі зірок академічної та естрадної музичної сцени. 

В концерті візьмуть участь: Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під диригуванням Юрія Бервецького, Державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик”. Диригентом буде Дмитро Кацал, на акордеоні гратиме Володимир Заборовський, а з гітарою виступить Олег Ярема. Також виступатимуть на концерті з нагоди Дня матері солісти: Людмила Осташ, Тетяна Вахновська, Василь Садовський, Назар Лозинський, Юрій Шевчук, Оксана Караїм і Дарія Кудрик.

У святковий день на львів’ян чекає три години справжньої музичної насолоди і релаксу. На концерті пролунають найкращі зразки української та світової музики в різних опрацюваннях – сучасних та концептуальних. Організатори зазначають, що такий проект реалізовують з метою привернення уваги суспільства до ролі в ньому матерів і материнства. 

Бажаємо львів’янам гарних вихідних і приємного відпочинку. 

Comments

.,.,.,.