У Львові створюють Портал Мешканців міста: подробиці проекту

Напередодні головного свята Львова – Дня міста, в основі якого було відзначення 763-ї річниці його  дня народження, Управління ІТ Львівської міської ради підготувало для львів’ян своєрідний подарунок – презентацію дизайну майбутнього Порталу Мешканців Львова. Таку інформацію оприлюднили на офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, наприкінці минулого тижня відбулась “прем’єра” вигляду оновленого порталу львів’ян. Крім того, на зустрічі автори проекту розповіли, якими саме функціями володітиме дана програма та показали окремі моменти особливостей користування. За інформацією авторів проекту, новий Портал Мешканців Львова запрацює у місті вже до кінця цього року. Відомо, що простий, стильний та зручний дизайн Порталу Мешканців Львова розробило маркетингове агентство Aimbulance. Також працівники Управління ІТ зазначили, що партнером проекту стала компанія Mastercard, пише ТвоєМісто.

В Управлінні ІТ Львівської міської ради розповіли, що одними з нових можливостей на оновленому порталі будуть численні адміністративні послуги. Зокрема, у цій ІТ-розробці можна буде здійснити онлайн: реєстрацію місця проживання, реєстрацію фізичної особи-підприємця, реєстрацію-звернення до працівників Львівської міської ради та інше. Крім цього, на Порталі можна буде оплатити комунальні послуги, інтернет рахунки, штрафи за порушення правил дорожнього руху тощо. Загалом тут передбачено здійснювати численні адмінпослуги всього в один клік, що має значно спростити життя мешканців Львова. Окрім цього, тут ще буде багато інтегрованих сервісів, наприклад, громадський бюджет.

Цей Портал має стати сучасним та зручним інструментом взаємодії мешканців Львова з місцевою владою, об’єднавши людей гаслом “Львів під одним дахом”.

Таким чином, реалізація проекту “Портал Мешканців Львова” дозволить перевести більшість послуг Львівської міської ради в онлайн режим і зменшити навантаження на ЦНАПи (центри надання адміністративних послуг). В Управлінні ІТ Львівської міської ради зазначили та запевнили, що оновлений Портал Мешканців Львова має запрацювати вже цього року і він стане покращеною версією Кабінету мешканця.

Comments

.,.,.,.