У Львові відбудеться Міжнародний фестиваль співаної поезії

Впродовж 6-12 травня у Львові проходитиме Міжнародний фестиваль співаної поезії “Lviv Music &  Poetry Week”. Захід відбуватиметься вже вдруге. Цього року він присвячений 100-річному ювілею від дня народження видатного українського перекладача, лінгвіста-поліглота, поета Миколи Лукаша.

Про це повідомляє lviv-trend.in.ua з посиланням на прес-службу Львівської обласної державної адміністрації.

Фестиваль відбуватиметься в культурно-мистецькому центрі “Львівський Палац мистецтв”. Варто зазначити, що від 6 до 12 травня триватиме основний етап конкурсу, якому передував підготовчий “– пре – ЛЮД – і – Я”, на якому серед учнівської та студентської молоді обирали талановитих поетів, прозаїків і бардів у двох вікових категоріях.

Протягом 6-12 травня в рамках основного етапу фестивалю співаної поезії будуть проходити зустрічі учнівської та студентської молоді з літераторами в бібліотеках Львівщини, книжкова ярмарка, автограф-сесії, майстер-класи, поетично-музичні концерти переможців конкурсу “– пре – ЛЮД – і – Я”. На фестивалі будуть присутні видатні поети, письменники та барди з України та діаспори. Родзинкою заходу має стати відкриття Міжнародної виставки-конкурсу акварелі “Акварельні монологи” та студентський конкурс екслібрисів за мотивами творів Миколи Лукаша. 

Розпочнеться фестиваль у понеділок, 6 травня, о 14.00 в Львівському будинку органної та камерної музики (органний зал). У відкритті візьме участь дослідниця творчої спадщини Миколи Лукаша – Валентина Савчин, доцент кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура ЛНУ імені Івана Франка. Також представить концертну програму на слова Миколи Лукаша український композитор, музикант і виконавець Ігор Якубовський. 

До слова, фестиваль “Lviv Music & Poetry Week” проходить в рамках масштабного міжнародного проекту “ЛукашФест”, присвяченого 100-літтю від дня народження Миколи Лукаша. 

Comments

.,.,.,.