На День міста у Львові покажуть 3D-мапінг та світлове шоу: локація, час

Сьогодні Львів у передчутті свята, адже вже завтра місто розпочинає гучне святкування свого 763-го дня народження. Щороку Львів відзначає День міста у першу неділю травня. Цьогоріч це припало на 3, 4, 5 травня. Про це пише прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, День міста Львова у 2019 році пройде стилі ретро. Таку ідею запропонували та підтримали працівники відділу культури Львівської міської ради. За попередньою інформацією, у часі святкування Дня міста у Львові відбудуться численні концерти, тематичні сніданки, колоритні вечірки, вечори німого кіно, пізнавальні лекції на різну тематику. Чи не найголовнішою традицією свята з року в рік залишається масштабна загальноміська хода, у часі якої талановиті мешканці Львова покажуть себе у всій красі та продемонструють колоритну автентичну галицьку культуру за допомогою співу, танцю, одягу тощо. Також у головному параді міста візьмуть участь багато міських дитячих колективів, лицарів, циркових артистів на ходулях, карет із конями, театралів з міських і аматорських театрів, оркестрів, відомих музикантів та звичайно шанованих людей міста.

Однією з найяскравіших подій з-поміж широкої програми святкування стане 3D-мапінг та чудове світлове шоу. Ці дійства відбудуться на Сихові. Зокрема, 4 травня о 17:00 на Сихові відкриють фестиваль “Львівські фанфари”, а о 20:00 тут гостям покажуть музичне дійство та світлове шоу “The Planets” за участі оркестру Львівської національної філармонії. Шоу “The Planets” відбудеться у концертній залі Довженка. До речі, ця одиниця святкової програми (музичне і світлове шоу) є спільним проектом центру Довженка та Львівської національної філармонії. Зазначимо, фестиваль “Львівські фанфари” – це вже доволі традиційна для Львова подія, у якій беруть участь оркестри з різних країн і міст України. Цей масштабний фестиваль відбудеться на площі перед Центром Довженка.

Директорка Центру Довженка Марта Іванишин розповіла, що родзинкою святкування Дня міста на Сихові цьогоріч стане 3D-мапінг на храмі Різдва Пресвятої Богородиці. До слова, на Сихові його організовують вже вдруге. Але особливістю цьогорічного 3D-показу стане тематика єдності львів’ян, українців, загалом людей.

Також, зазначимо, у часі святкування Дня міста буде проведено чудовий конкурс (на пл. Ринок): той, хто прийде на свято у найкращому тематичному образі – у стилі ретро, отримає гарний та цінний подарунок від Львівської міської ради. З повною програмою святкування Дня міста Львова можна ознайомитись тут.

Comments

.,.,.,.