Як у Львові відсвяткують День кельнера

Вже традиційно в нашому місті будуть відзначати День кельнера, розповідає сайт “lviv-trend.in“. Цього року професійне свято офіціантів відзначатимуть у Львові вже одинадцятий раз поспіль. “Подаруй кельнеру квітку!” – гасло, під яким цьогоріч львів’яни відзначатимуть це свято. Метою відзначення професійного дня кельнера є підвищення престижу професії офіціанта, а також спонукання молоді до опанування цієї галузі діяльності. 

Так, впродовж дня 22 травня у деяких готельно-ресторанних громадських закладах нашого міста кельнерами будуть працювати власники, керівники, чиновники, депутати та відомі львів’яни. В цей день заплановано проведення вечірки під назвою “Lviv Кelner Party”.

У прес-службі Львівської міської ради повідомили, що цього року організатори дещо змінили формат свята офіціантів. В одному із закладів ресторанного бізнесу урочисто відбуватимуться відзначення, нагородження з подарунками. Цікавою родзинкою цьогорічного свята кельнерів буде лотерея подарунків, кажуть організатори. 

Зазначимо, що вперше День кельнера у Львові відзначали у 2009 році. Відтоді це свято стало традиційним для міста Лева. Організаторами проведення святкувань традиційно є департамент економічного розвитку Львівської міської ради, Львівський туристичний альянс і Клуб галицької кухні. 

Нагадуємо, минулого року свято офіціантів розпочалося з нагородження 79 найкращих кельнерів міста. В межах святкувань минулого року відбулися перегони офіціантів. Що ж буде відбуватися цьогоріч в цей день – повідомить прес-служба Львівської міської ради. 

Comments

.,.,.,.