В Будинку Вчених львівські студенти організують благодійну тематичну вечірку

На початку травня у Львові планують провести особливий захід – тематичну благодійну вечірку, розповідає сайт “lviv-trend.in“. Усі виручені на вечірці кошти буде направлено на закупівлю кардіомоніторів та інкубаторів для новонароджених дітей в Міський комунальний клінічний пологовий будинок №1 міста Львова. Займатися організацією вечірки буде організація Rotaract Club Lviv International, членами якої є студенти вищих навчальних закладів Львова. Проведуть вечірку 2 травня. 

Вечірка буде справді особливою: тематика цього вечора – це стиль Америки 1920-х років. Окрім запальних танців, львів’яни зможуть взяти участь в лотереї та аукціоні, де і будуть збирати кошти, щоб згодом передати їх до пологового будинку. Зазначимо, що організатори очікують цього вечора на понад 250 гостей. Особлива атмосфера запального джазу та свінгу не залишить байдужим нікого. Не забудьте обрати одяг, який буде максимально доповнювати ваш образ та стиль цілої вечірки в цілому. Також гостям обіцяють провести виступи шоу-балету, влаштувати справжнє шоу ілюзіоністів, зробити шоу діджеїв. В межах благодійної вечірки на львів’ян буде чекати солодке частування. 

Зазначимо, що нещодавно згадана організація займалася вирішенням проблеми нестачі питної води у Львівському обласному ендокринологічному центрі. В березні організація встановила в центрі очисну систему зворотного космосу, тим самим забезпечивши пацієнтів чистою водою. Тоді для того, щоб реалізувати таку ідею, активним студентам вдалося зібрати більше 21 тисяч гривень благодійних коштів. 

Для довідки: Rotaract Club Lviv International – благодійна громадська клубна організація, яка є молодіжною (учасники – молоді люди віком від 18 до 30 років). Ця організація належить до найстаршої громадської клубної організації (Rotaract International), яка охоплює 36 000 клубів у 165 країнах та існує більше ніж 100 років.

Comments

.,.,.,.