Від початку року на Львівщині на світ з’явилося більше 5 тисяч малюків

З початку року в пологових будинках Львова та області народилося понад 5 тисяч немовлят. Про це розповідає lviv-trend.in.ua з посиланням на zaxid.net.

Дані повідомив журналістам Володимир Гусак, заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ. За його словами, народжуваність цього року впала. Дітей народилося приблизно на пів тисячі менше, ніж торік. Першою, до речі, у 2019 році народилася дівчинка у львівському обласному перинатальному центрі. 

Лідирує по області за кількістю народжених малят Яворівський район – там на світ з’явилося 283 дитинки, друге місце посідає Жовківський район (250 немовлят) і закриває трійку Пустомитівський район, де з початку 2019 року народилося 214 малюків. Загалом від початку року в області народилося 15 хлопчиків-близнят, 10 дівчаток близнят, 9 двійнят і 2 трійнят. 

У першому кварталі 2019 року найчастіше хлопчиків у Львівській області називали іменами: Матвій, Максим, Данило, Олександр, Артем. Дівчатка носять імена: Анна, Анастасія, Марія, Софія, Вероніка. 

Найчастіше породіллі міста Львова і Львівської області обирають для народження своїх нащадків Львівський обласний перинатальний центр. 

За даними головного управління статистики у Львівській області, впродовж минулого року 2018 року на Львівщині народилося 22 644 немовлят. Найвищі показники народжуваності зафіксували в Турківському та Сколівському районах, найнижчі – в Трускавці та Моршині. З усіх новонароджених – 11 586 хлопчиків і 11 058 дівчаток. 110 хлопчиків-близнят, 103 дівчаток-близнят, 137 двійнят і 4 трійнят. 

Найчастіше хлопчиків називали іменами: Матвій, Максим, Олександр, Артем, Владислав. Найпопулярнішими іменами дівчаток були: Софія, Вероніка, Анна, Вікторія, Дарина та Анастасія.

Comments

.,.,.,.