Святковий, колоритний, особливий: у Львові відзняли відеоролик до Великодня

Великдень, як і зрештою кожне свято, у Львові святкують по-особливому. Кожного року у місті Лева втілюють у життя широку програму відзначення цього найбільшого християнського свята. Воскресіння Христове асоціюють з торжествами у церкві, сімейним затишком та теплом, родинними зустрічами, святковими смаколиками - паскою та писанками. У Львові кожного року особливо ретельно готуються до цього великого свята і у цей рік так само.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", кожного року у рамках святкування Великодня різні святкові заходи відбуваються у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай). Цього року у гаю знову пройде чудовий щорічний фестиваль "Святкуймо Воскресіння разом". Але напередодні цього дійства працівники Музею створили для львів'ян та гостей міста ще один сюрприз - відзняли святковий відеоролик присвячений Великодню. Про це пише прес-служба Львівської міської ради.

Зйомки відбувалися на початку березня в одній із покутських садиб Музею, за участі працівників Музею та їх дітей. Дане відео розкриває всю красу і силу великодніх традицій, яких з року в рік дотримуються галичани. У ролику показано процес "створення" одного з головних атрибутів Великодня - святкової випічки - паски. До цього важливого та відповідального процесу, як і говорить традиція, залучено усіх членів сім'ї - від наймолодшої господині до найстаршої, найдосвідченішої. До слова, найстаршій героїні, пані Аліції, нещодавно виповнилося 90 років, зазначає видання 032

Музейники розповіли, що на цей проект не було витрачено жодної гривні, він став можливим лише завдяки спільним зусиллям і гарно скоординованій праці, що, на їхню думку, є добрим прикладом того, як треба відповідально виконувати свою роботу. Відео на волонтерських засадах погодився зняти львів’янин Юрій Коваліско.

Кожного року Музей народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького запрошує львів'ян і гостей міста на святкування "Великодня в гаю" – свята, що пропагує родинні цінності. Минулого року великодні заходи у Шевченківському гаю відвідала рекордна кількість гостей – понад 20 тисяч. До цьогорічного Великодня Музей також готує численні атракції, виступи фольклорних колективів, великодні забави, гаївки, які об'єднає велике святкове великоднє дійство під назвою "Святкуймо Воскресіння разом".

Коментарі