У Вербну неділю львів’ян запрошують на концерт-містерію

Вже цієї неділі, 21 квітня, святкуємо Вербну неділю – світле християнське весняне свято, на якому традиційно освячують вербові гілочки. Традиційно для львів’ян в цей день організовують великий великопосний концерт-містерію “Страсті Христові”, який проводять напередодні свята Господнього Воскресіння. На концерт львів’ян запрошують в цей день в Храм святих Володимира та Ольги УГКЦ, що на вулиці Василя Симоненка, 5. Розпочнеться концерт о 19:00 год, розповідає сайт “lviv-trend.in“.

Так, вже традиційно львів’яни мають нагоду розпочати Страсний тиждень, насолоджуючись не звичайною музикою, а духовною музикою – такою, що переплітається з текстами Святого Письма. Саме ці тексти оспівують Христові страждання, про які ми всі маємо пам’яти впродовж Страсного тижня. Найкраще їх передати можна саме через музику. Саме музика допомагає якнайкраще підготуватися до святкування світлого дня Господнього Воскресіння – найбільшого християнського свята. Кожного року такі концерти-містерії організовують в різних куточках нашого міста. 

Капелан Львівської міської ради, отець Павло Дроздяк, закликає всіх львів’ян в цей день доторкнутися до прекрасного – музики, переплетеної християнськими мотивами. Цього року концерт-містерія “Страсті Христові” відбудеться за участі Камерного оркестру Львівської філармонії під керівництвом Мирона Юсиповича. Минулого ж року такий концерт організували в храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ, що на вулиці Симона Петлюри, 32. Тоді, 1 квітня, львів’яни стали частиною храмового дійства, долучитися до якої можна і цьогоріч. 

Зазначимо, що це свято об’єднує всіх: церковну громаду, творчі колективи, львівське духовенство. Саме завдяки спільним зусиллям цих людей вже кілька років у Львові організовують такий концерт. Підкреслює особливу атмосферу Вербної неділі сакральна архітектура львівських храмів, яка додає концерту духовності та значущості. 

Comments

.,.,.,.