Вуличним музикантам у Львові бути?

Львівським вуличним музикантам можуть надати дозвіл для гри у центрі міста.

Про це розповість lviv-trend.in.ua.

Петицію з відповідним клопотанням та оригінальною назвою “Вуличні музиканти Львова, легалізувати не можна заборонити” ще 22 березня зареєстрував Владислав Мальчевський. Він переконаний, що слід створити належні умови для культурного розвитку вуличних музикантів за взірцем сучасних європейських розвинених міст світу. У тексті петиції Владислав оприлюднює дані з дослідження про співпрацю між культурними організаціями та індустріями, проведеного Королівським Коледжем (Лондон). Наводить цілу низку позитивних результатів, зокрема для економічного розвитку міста, виявлених у ході проведення дослідження. Пропонує створити умови для культурної діяльності вуличних музикантів. З повним текстом статті можете ознайомитись та проголосувати, якщо підтримуєте, на сайті Львівської міської ради у розділі “Петиції online”.

Нагадаємо, через численні скарги мешканців Львова, зокрема, тих, які проживають в центральній частині міста, у 2017 році депутатка Львівської міської ради Юлія Хомчин ініціювала програму впорядкування діяльності вуличних музикантів у Львові. А наприкінці березня 2018 року виконавчий комітет Львівської міської ради обмежив діяльність вуличних музикантів, затвердивши Концепцію організації вуличних виступів у громадських місцях міста Львова. У проекті зазначені умови здійснення вуличних виступів у Львові, зокрема вказано місця, інструменти, на яких можна грати, та встановлено час для виступів. У будні дні - з 16.00 до 22.00, у вихідні та святкові - з 12.00 до 22.00. Крім того, перш ніж розпочинати творчу діяльність, музиканти повинні звернутись до міськради за відповідним дозволом.

Петицію про легалізацію діяльності вуличних музикантів сьогодні підписали 23 людини. Для її розгляду в міській раді Львова необхідно набрати 500 голосів.

Коментарі