У Львівському театрі ляльок покажуть виставу для дорослих

Театр ляльок - це унікальна можливість кожного - як дитини, так і дорослого поринути у світ фантазій та перевтілень. Серед людей чомусь такий театр асоціюється з маленькими глядачами. Насправді, у світовій практиці, театр ляльок не є суто дитячим. Незабаром таку тенденцію продемонструє і театр ляльок у Львові, який вперше покаже виставу для дорослих.

Як інформує "lviv-trend", Львівський театр ляльок готується до прем’єри вистави для дорослих "Танго смерті", за мотивами роману львівського письменника Юрія Винничука (з оригінального роману була взята тільки одна сюжетна лінія). Про це розповіла директор театру Уляна Мороз.

Театрали до прем'єри цього дійства ведуть підготовку вже тривалий час. Зокрема, у червні цього року були затверджені всі технічні питання, а у вересні проект Лялькового театру щодо показу вистави отримав грант від Українського культурного фонду. Для сцени лялькового театру твір адаптувала Валентина Тужина.

"Танго смерті" більше подібне на кіносценарій. Театр ляльок дозволяє багато змінювати місця дії і втілювати фантастичні сцени". Керівниця проекту розповіла, що тут задіяно  понад 60 унікальних ляльок і 600 кг декорацій. На створення вистави для дорослих було виділено 300 тисяч гривень.

Вчора, 29 листопада, відбулась презентація створення процесу вистави, лише згодом - буде сама прем'єра. В цей вечір усі бажаючі мали змогу зустрітись з драматургинею, акторами, головним режисером, художницею, директоркою Львівського театру ляльок. Театрали продемонстрували гостям декорації, костюми, ляльки та окремі сцени з майбутньої вистави.

Уляна Мороз запевняє, що в театрі давно хотіли поставити дорослий репертуар, адже ляльковий театр не є суто дитячим. Наступними в планах є "Енеїда" Івана Котляревського та "Маленький принц" Антуана де Сент-Екзюпері. Про дату прем'єри вистави "Танго смерті" та повний репертуар Львівського театру ляльок можна дізнатись з їх офіційного сайту. 

Коментарі