Винаходи, робототехніка, штучний інтелект: до Львова приходить "Інноваційна весна"

Вже зовсім скоро, 24−26 травня, у Львові стартує форум "Інноваційна весна". Відбувається це дійство у Львові вже кілька років поспіль. Цьогоріч, зазначають організатори, "Весна" розширить свої масштаби. Тут очікують на тисячі школярів, студентів і вже діючих стартаперів. Головна мета цієї події - створити майданчик зустрічі і точку обміну ідеями для людей дуже різного віку, які мають сучасні і перспективні проекти (фото - умовне). Про це пише прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", "Інноваційна Весна" у Львові - це проект від Львівської міської ради, який відкриває світ інновацій та підприємництва для містян Львова. Три дні форуму - 24, 25 і 26 травня, у Львові локалізуються у Tech Startup School (вул. Колеси, 2). Ця подія буде наповнена нетворкінгом, знайомствами, професіоналами-дослідниками з численних університетів. Крім того, учасники зможуть відвідати Науково-технологічну виставку, де буде представлено близько 50 винаходів — від робототехніки до штучного інтелекту.

Також у рамках форуму "Інноваційна весна" буде відбуватися пітчинг стартапів, де креативні винахідники матимуть змогу презентувати свої розробки та проекти (у сферах біотехнологій, харчових та фінансових технологій, відкриті дані) потенційним спонсорам та отримати відгуки. Переможці конкурсу отримають грошову винагороду на реалізацію своїх проектів.

Концепція події розкривається у трьох частинах:

  • Науково-технологічна виставка, яку можуть відвідати жителі всього Львова та познайомитися з інноваційними новинками, а це близько до 50 винаходів — від робототехніки до штучного інтелекту
  • Конкурс Startup Pitching, на якому молоді винахідники зможуть «продати» свою ідею та виграти грошовий грант. Основними фокусними сферами проектів є: фінансові, харчові технології, біотех та відкриті дані.
  • Виступи від інноваторів, підприємців та стартаперів у рамках NovaTalking та лекторій про технології, де учасники зможуть надихнутися та дізнатися реальні деталі побудови стартапи та поїздок у США.

Організатори форуму ласкаво запрошують усіх бажаючих активно долучатися, аби не пропустити це. Зареєструватися на захід можна тут. Щоб взяти участь у конкурсі або розповісти про свою ідею, варто також зареєструватися.

Бажаємо усім успіхів та багато нових вражень від "інноваційного Львова"!

Коментарі