У Львові відбудеться допрем’єрний показ нового українського фільму “Сквот32”

Сьогодні, 3 квітня, до нашого міста завітає творча група фільму “Сквот32” з допрем’єрним показом цієї стрічки, повідомляє сайт “lviv-trend.in” з посиланням на сайт Львівської міської ради. Презентувати фільм львів’янам мають продюсер фільму Андрій Єрмак, режисер Саша Лідаговський. Також до Львова приїдуть актори, які знялись у стрічці: Анна Адамович, Самбо Сандра, Владислав Партика, Денис Михальченко і львів’янин Олександр Богачук.

Показ нового українського фільму має відбутися о 19.15 год в кінотеатрі “Планета Кіно”, що за адресою вулиця Під Дубом, 7Б. Стрічка розповідає історію про українську молодь сьогодення. Це – молодь, яка “шукає сама себе” в нестримному ритмі життя великого міста. Ліза, героїня фільму, є дівчинкою-фотографом, яка випадково потрапила в один із старих будинків столиці. Ця подія назавжди змінює життя дівчини. Над створенням фільму працювала відома кінокомпанія Garnet International Media Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Самі автори фільму переконані в тому, що сучасне мистецтво кіно має бути доступним для кожної людини. Цікаво, що “Сквот32” було знято з адаптацією для людей з вадами слуху: це спеціальна версія з субтитрами, яку і покажуть під час допрем’єрного показу. Під час показу фільму львів’яни будуть мати чудову нагоду поспілкуватися з творцями стрічки. Також повідомляємо, що до та після показу глядачі будуть мати змогу ознайомитися із “Зірковою Абеткою” від ГО “Відчуй”. Це – фотопроект, в якому взяли участь понад 30 відомих українців. У проекті учасники показали усі літери мови жестів. 

Актори, які знялися у стрічці: Ігор Левенець, Римаїда Онадська, Сергій Лузановський, Іван Бліндар, Самбо Сандра, Владислав Партика, В’ячеслав Семенченко, Денис Михальченко, Роман Чухманенко, Яна Ісаєнко, Альона Пономаренко та інші. Фільм вийде у прокат у всіх кінотеатрах України з 11 квітня.

Comments

.,.,.,.