У Львові виступить культова група Sepultura

В рамках туру “Machine Messiah Tour” Sepultura представить свій останній на сьогодні альбом, реліз якого відбувся у 2017 році. Окрім останньої платівки на глядачів чекають вже давно відомі потужні хіти, від яких сколихнеться весь Львів, передає kasa.in.ua.

А “lviv-trend” пише, що за всю свою кар’єру Sepultura випустила тринадцять повноформатних альбомів і змінила багато музичних жанрів, серед яких блек-метал, дез-метал, треш-метал, грув-метал і ню-метал.

Sepultura зіграла важливу роль в становленні бразильського металу і дет-металу взагалі; вона є найважливішим виконавцем треш-металу. На сьогоднішній день у всьому світі продано більше одного мільйона копій альбому “Arise” (він сертифікований RIAA як платиновий); а два альбоми групи — “Chaos A.D.” і “Roots” — сертифіковані RIAA як “золоті”; це означає, що тільки в США продано понад півмільйона копій кожного.

Загальні ж продажі становлять понад п’ятнадцять мільйонів копій альбомів, що досить рідко для груп, які грають в екстремальних напрямках.

Група Sepultura була створена ще в далекому 1984 році в місті Белу-Орізонті в Бразилії.

До початково складу групи увійшли брати Кавалера, Макс (вокал, гітара) та Ігор (ударні), Павло Шистів Пінто молодший (бас-гітара) і Джайра Гуедес (гітара). На створення групи братів Кавалера підштовхнула смерть їхнього батька Граціано через серцевий напад. Втративши годувальника (Граціано був дипломатом), сім’я Кавалера потрапила в скрутне фінансове становище.

Після цього Макс та Ігор перейшли на групи Kreator, Sodom, Metallica, Exodus і Exciter. Першими музичними покупками Макса Кавалера в большом городе Сан-Паулу були записи Iron Maiden, Metallica і Slayer.

Назва “Sepultura” в перекладі з португальської означає “могила” і було надана  групі завдяки Максу Кавалеру після того, як він переклав текст пісні «Dancing on Your Grave» (англ. «Танцюючи на твоїй “могилі”) групи Motörhead.

Загальні ж продажі становлять понад п’ятнадцять мільйонів копій альбомів, що досить рідко для груп, що грають в екстремальних напрямках, і свідчить про комерційний успіх Sepultura.

 

Comments

.,.,.,.