У Львові читатиме лекцію про кіно актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв: подробиці

4 квітня Львів відвідає відомий український актор та режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеітаблаєв. Він у межах ХІІ Екуменічного соціального тижня "Відповідальність VS Популізм" та у рамках третього заходу Всеукраїнського суспільного Форуму прочитає для усіх бажаючих лекцію "Кіно як відображення світу". Про це пише прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", відкрита лекція відбудеться у Центрі Митрополита Шептицького (вул. Козельницька, 2а), у великому конференц-залі (цоколь). Початок о 18.00 год. Як вже зазначалось, подія пройде у межах Всеукраїнського суспільного Форуму "Екуменічний соціальний тиждень", який, у свою чергу, є проектом Інституту екуменічних студій Українського католицького університету. Організатори цього дійства підкреслюють, що оскільки лекція відкрита, то сюди запрошують усіх свідомих та небайдужих львів'ян, обіцяють, що буде цікаво. Сам актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв щодо цього зазначив:

"Якщо тобі не байдуже, в якій країні будеш жити ти та твої діти, якщо ти відчуваєш себе часткою цілого, якщо ти згідний, що відповідальність і все, що відбувається навколо, здебільшого починається з тебе, запрошую на зустріч та розмову".

До слова, Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) — Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

Довідково: Ахтем Сеітаблаєв - Заслужений Артист Автономної Республіки Крим, український режисер, сценарист, актор театру і кіно кримськотатарського походження, ведучий військово-патріотичного ток-шоу "Хоробрі серця" на телеканалі 1+1, директор державного підприємства "Кримський дім". Народився Ахтем Сеітаблаєв 11 грудня 1971 року в місті Янгіюсь біля Ташкента. Дебютною роллю його стала роль середнього брата Умая в українській драматичній стрічці Олеся Саніна "Мамай" (2003). Також він зіграв у серіалі "Повернення Мухтара-2", фільмі "Золоті хлопці", "Навіжена", "Богдан Зиновій Хмельницький", "Тяжіння" та ін. Паралельно з акторською діяльністю займається режисурою і пише сценарії до своїх фільмів.

Коментарі