Піснею “Шуміла ліщина” Оксана Муха зробила заявку на перемогу у “Голосі країни”

24 березня на шоу “Голос країни” відбувались вокальні нокаути. Це був 10-й випуск 9-го сезону “Голос країни 2019”. Саме з нього стартував новий неймовірно драматичний етап – нокаути. Тренери дев’ятого сезону MONATIK, Тіна Кароль, Dan Balan і Потап обирали учасників, за яких уже 7 квітня будуть голосувати глядачі проекту “Голос країни-9”. Про це пише style.nv.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, однією з кращих, хто залишився на проекті, є львів’янка Оксана Муха, яка у 10-му випуску “Голосу” заспівала неперевершену пісню “Шуміла ліщина”. Співачка показала на сцені неймовірну пристрасть, експресію і непідробні почуття. Оксана розповіла, що ця пісня присвячується сьогоднішнім українським реаліям. У ній йдеться про те, як дівчина виходить заміж за нeлюба, а сестра дівчини дoрікає її в тому, що вона святкує весілля у той час, як їх брат проливає крoв на вiйні. Наостанок співачка зазначила, що це абсолютне сьогодення. У результаті такого неймовірно чуттєвого та глибокого виконання цієї композиції зірковий тренер Дан Балан попросив Оксану Муху зайняти один із стільців, що означає продовження її участі у шоу.

Тіна Кароль щодо виступу Оксани сказала:

“Ви довели, що ви – майстер на сцені. Ви – моя фаворитка. Це перше місце!”

Потап зазначив:

“Браво, браво. В цій пісні була неймовірно сильна енергія і зміст… Ця пісня про нас зараз. Дякую, що звернули на це увагу.”

Наставник співачки Дан Балан теж похвалив свою підопічну та попросив її зайняти другий стілець у його команді:

“Ви – діамант для цього проекту. Я пишаюся, що ви з нами.”

Нагадаємо, за правилами проекту “Голос країни”, на цьому етапі – за підсумками нокаутів, у командах має залишитися по чотири учасники. Кожен тренер після виступу учасника або садить його на один із чотирьох стільців, або відразу ж відправляє додому. Місце на стільці не гарантує виходу до етапу прямих ефірів. У 10-му ефірі (24 березня) з учасниками Прямих ефірів визначилися MONATIK і Потап, також свою команду почав набирати Дан Балан, до якої увійшла і наша Оксана Муха. Наступної неділі, 31 березня, ми побачимо закінчення боротьби за чверть фінал у його команді, а також боротьбу у команді Тіни Кароль.

Comments

.,.,.,.