Знайди дешевше: у Львові створили додаток для порівняння цін таксі

Львівські розробники презентували унікальний додаток, який допомагатиме людям знаходити дешевші варіанти доїзду до потрібного місця на таксі. Цей проект має назву "Рушай". Додаток відкриває чудову можливість порівнювати та замовляти найкращу для користувача пропозицію поїздки, об’єднуючи в собі декілька сервісів і служб таксі. Це особливий проект, який не має аналогів в Україні. Про це пише видання lviv1256.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", цю ідею розробили студенти Українського Католицького Університету та Львівської Бізнес Школи. Вона виникла у них спонтанно, при обговоренні проблеми громадського транспорту. Адже студентам часто ввечері, після занять, доводиться добиратися додому на таксі, і тут вони зіштовхуються з багатьма незручностями: велика кількість служб, додатків для мобільного чи телефонних номерів таксі – все це ускладнює вибір та замовлення. Творці "Рушай" вирішили спростити процес вибору користувачам, витримати конкуренцію таксі та підтримати місцеві служби завдяки створенню незалежної платформи.

Студент Юрій - один з творців додатку, розповів про попереднє опитування, яке показало, що такі функції, як запам’ятовування улюблених місць, можливість обирати точку призначення чи відправки за допомогою маркера на карті – це те, що сьогодні потрібно користувачам найбільше. Тому розробники реалізували ці функції у додатку першочергово. Зараз команда працює над можливістю будувати складний маршрут, який дозволить розділити вартість таксі на декількох людей. 

Додаток функціонує так: після замовлення на екрані відображається інформація про машину, орієнтовний час прибуття, можливість зателефонувати водію або в службу таксі, чи скасувати поїздку. На сьогодні додаток працює, порівнюючи ціни Uber, Економ, Оптимальне та 643. Для замовлення потрібно встановити додаток на смартфоні, вказати звідки, куди їхати та обрати із переліку привабливий варіант. Станом на сьогодні "Рушай" можна завантажити лише на Google Play.

Розробники зазначають, що "Рушай" відіграє важливу роль посередника між клієнтом та службою таксі, де у плюсі всі. Також автори додатку повідомили, що після запуску цього проекту у Львові, візьмуть всеукраїнський курс та впроваджуватимуть проект у інших містах України.

Коментарі