У Львівському історичному музеї запроваджують електронний квиток

Відтепер Львівський історичний музей можна відвідати, скориставшись електронним квитком, розповідає львів'янам сайт "lviv-trend.in" з посиланням на видання "Львівський портал". Це - один із перших музеїв на Львівщині, який ініціював впровадження електронного квитка. Про інновації в музеї повідомили у прес-службі Львівської ОДА. 

Повідомляється, що вже від наступного тижня відвідати Львівський історичний музей, послухати екскурсію або ж взяти участь у будь-якій культурній події можна буде значно простіше, ніж дотепер. Для того, щоб скористатися послугою електронного квитка і відвідати музей, потрібно на сайті музею обрати необхідний відділ. Їх в межах музею декілька: "Музей - Арсенал", Відділ історії України, "Палаццо Бандінеллі", Музей визвольної боротьби України. Далі львів'янам необхідно обрати відповідний вид квитка: якщо дорослий - то його вартість становить 50 гривень, якщо дитячий - 30 гривень. Тоді треба здійснити оплату квитка, зберегти надісланий електронний квиток на ваш електронний пристрій. Після цього можна гарно провести час у музеї.

Нагадуємо, що минулого 2018 року виповнилося вже 125 років з дня заснування Львівського історичного музею, якого сьогодні називають одним з найстаріших і найбагатших музеїв  України. 

Для довідки: історія створення музею бере початок з кінця ХІХ століття, коли у 1893 році  було засновано  Історичний музей міста Львова. У 1940 році Історичний музей міста Львова та  Національний музей  імені короля Яна ІІІ були об’єднані в одну установу - Львівський історичний музей.

До уваги львів'ян: нагадуємо, що цими днями у Львові з нагоди 175-річчя консерваторії організовують великий концерт класичної музики. Гала-концерт під назвою "Шедеври класики" стартує 24 березня о 19:00. 

Коментарі