З нагоди 175-річчя консерваторії у Львові організують великий концерт класичної музики

В неділю, 24 березня, в нашому місті відбудеться великий концерт класичної музики з нагоди святкування 175-річчя Національної музичної академії імені Миколи Лисенка у Львівській філармонії. Гала-концерт під назвою “Шедеври класики” стартує о 19:00, розповідає сайт “lviv-trend.in” з посиланням на сайт “Zaxid.net“. В цей вечір львів’яни та гості міста зможуть насолодитися найкращим доробком легендарних митців світової класики. 

Відомі композиції в стінах Львівської філармонії залунають у виконанні Великого симфонічного оркестру, а також найкращих солістів Національної музичної акамедії імені Миколи Лисенка, лауреати всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів. Це – Святослав Винник, Марія Мельничук, Модест Менцінський та Роман Ієвський. Про це повідомили організатори події. 

Що ж почують львів’яни в стінах філармонії в цей вечір? Залунають добре відомі хіти класичної музики: увертюра до опери “Севільський цирульник”, Каватина Фігаро з опери “Севільський цирульник” (Дж. Россіні), увертюра до опери “Італійка в Алжирі” (Дж. Россіні), арія Рікардо з опери “Пуритани” (В. Белліні), увертюра до опери “Сила долі” (Дж. Верді), концертна рапсодія “Циганка” (М. Равеля) та багато інших зразків класичної музики. Диригентом під час гала-концерту буде Тетяна Лисенко-Дідула. 

Для довідки: Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка – це вищий навчальний заклад у Львові, утворений 1939 року на базі ряду музичних навчальних закладів, що існували раніше: Консерваторії Польського музичного товариства, Консерваторії імені К. Шимановського, Вищого музичного інституту імені Миколи Лисенка, та, частково, кафедри музикології Університету. 

Серед найвідоміших викладачів закладу, окрім добре знаного Вахнянина, Людкевича й Барвінського були також Микола Колесса, Філарет Колесса, Нестор Нижанківський, Борис Кудрик, Роман Савицький, Стефанія Туркевич-Лукіянович, Одарка Бандрівська, Зиновій Лисько та інші. 

Comments

.,.,.,.