Фестиваль українського соціального кіно у Львові: програма заходу

Із 23 до 25 листопада Палац Хоткевича у Львові перетвориться на платформу Фестивалю українського соціального кіно. Співорганізаторами є Палац Гната Хоткевича та Львівська кінокомісія. Такого роду фестиваль у місті Лева пройде вперше. Про це повідомили у ЛМР.

Як інформує "lviv-trend", розпочнеться фестиваль кіно у п'ятницю, 23 листопада. У цей день учасники зможуть переглянути стрічку Володимира Тихого, який зняли за п'єсою львівського драматурга Павла Ар'є "На початку і наприкінці часів". Початок заходу о 17:00 на камерній сцені Палацу Гната Хоткевича, Гнатовому Льосі. Після цього учасники, будуть спілкуватися із героєм фільму, актором львівського театру імені Леся Курбаса Ярославом Федорчуком.

24 листопада, у другий день заходу, о 12:00 у Центрі Довженка покажуть кіно "Серце, запалене любов’ю". Стрічка присвячена життєвому і творчому шляху отця Михайла Вербицького. Того ж дня  о 14:00, у Палаці Хоткевича відбудеться панельна дискусія “Документальне кіно: чому, для кого і за які гроші”. У ній візьмуть участь: літературознавець, франкознавець, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз, журналіст і музикант Богдан Кутєпов, кінорежисер і кінопродюсер Богдан Кривень, карпатський поет Василь Зеленчук та директорка департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда.

Опісля дискусії учасники фестивалю переглянуть документальні фільми “Історична правда з Вахтангом Кіпіані: Гуцульський театр Хоткевича” та "Життя і Смерть у Гуцулії". Завершить другий день майстер-клас “Документальне кіно в наплічнику” від Богдана Кутєпова. Початок майстер-класу о 17:00.

25 листопада учасники фестивалю будуть мати унікальну можливість потрапити на відкритий показ медіаархіву Львова та побачити стрічки “Місто древнє, місто молоде”, яке зняло Львівське телебачення у 1972 році, і стрічку  Світлани Шимко та Галини Ярманової “Щасливі роки”.

Фестиваль завершиться показом документального фільму “Небесна сотня: Зима, яка нас змінила” та дискусією “Громадянське суспільство після Майдану” приуроченої до п'ятої річниці від початку Революції Гідності. Вхід на всі події фестивалю вільний. До участі організатори запрошують львів'ян, гостей міста й усіх охочих.

Коментарі