У Львові відбудеться перший “Кубок радості”

Вже цієї неділі, 3 березня, у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29) відбудеться чудовий захід – “Кубок Радості”. Ця подія матиме формат першого гумористичного змагання серед молодіжних християнських спільнот Львівської Архиєпархії УГКЦ. Початок змагання — о 17.00 год, але долучатись сюди можна буде вже з 16.30 год. Про це пише прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, організатори цього чудового дійства зазначають, що вже зовсім скоро розпочинається Великий Піст, але ми все ще встигаємо зібратись на “запусти”, де зможемо весело відпочити. У фіналі чудового змагання “Кубка Радості” зустрінуться 5 команд, які будуть змагатись, хто з них дотепніший та креативніший. Організатори зазначають, яка спільнота переможе – та і отримає Кубок Радості-2019. Про це усі дізнаються вже у неділю, 3 березня, у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини “Погулянка”.

До слова, вхід на “Кубок радості” вільний, проте, зазначають організатори, потрібно мати запрошення. Його можна отримати кожного дня, окрім вихідних, з 10.00 до 17.00 год. в Комісії у Справах Молоді Львівської Архиєпархії, що у Соборі Святого Юрія. Організатори просять попередньо зателефонувати за телефонами: 093−659−19−51 (Марічка), або 098−745−33−45 (Юля).

Пригадаємо, зовсім нещодавно, 16 лютого, у Львові відбулась інша цікава подія, що пов’язана з духовенством та УГКЦ – Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства. На змагання з цього виду спорту приїхали 26 учасників та їхні групи підтримки: представники римо-католицької, греко-католицької та протестантської церков. Турнір відбувався у Львівському державному університеті фізичної культури (вул. Костюшка, 11). Організатори зазначили, що чемпіонат було організовано задля підняття патріотичного духу, популяризації шахів, налагодження дружніх відносин між духовенством з різних регіонів України та сусідніх країн, вдосконалення спортивної майстерності у Львові.

Comments

.,.,.,.