Переговори щодо “Євробачення-2019”: стало відомо, кого замість MARUV пропонують на конкурс від України

Після гучної перемоги MARUV, а згодом – гучного обговорення та критики цієї артистки, було прийнято рішення про скасування поїздки MARUV на міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2019” у Ізраїль. Станом на сьогодні рішення про виконавця, який поїде до Ізраїлю представляти Україну на “Євробаченні-2019” не прийнято.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, після того, як MARUV відкинула умови договору про свою участь у конкурсі, не погодившись на пункти контракту, що їй пропонували, Суспільний мовник повинен буде повернутися до переговорів із наступним кандидатом. Продюсер і екс-директор співачки Alyosha Вадим Лисиця розповів, що за правилами нацвідбору на Євробачення 2019 далі мовник має розглянути кандидатуру виконавця, який фінішував на другому місці після MARUV – а це Freedom Jazz. Цей колектив опинився на другій сходинці, маючи 10 балів, що на один менше від результату офіційної переможниці нацвідбору (MARUV мала 11б). Хоч й інші учасники теж мають шанси на поїздку на “Євробачення-2019”. Пригадаємо, їх у фіналі було 6: Freedom jazz, YUKO, MARUV, Brunettes Shoot Blondes, KAZKA, ANNA MARIA. Про це пише zik.ua.

Також стало відомо, що зустріч із наступним виконавцем – претендентом на “Євробачення” призначено на ранок 26 лютого, тому, є всі шанси, що до кінця цього дня Україна знатиме про нового і остаточного представника України на сцені “Євробачення” у травні цього року в Тель-Авіві. Про це розповіла глава Національного громадської телерадіокомпанії України (НГТУ) Зураб Аласанія.

Зазначимо, Freеdom Jazz зараз має найвищі шанси поїхати на Євробачення від України. Артистки немов би самі натякають на свою участь у “Євробаченні-2019”, виклавши пост із хештегом Євробачення якраз тоді, коли з’явилася новина про відмову MARUV їхати в Ізраїль.

Пригадаємо, у фіналі гурт Freеdom Jazz виступав першим з композицією “Cupidon”. Учасниці вибухового колективу не лише попрацювали над сценічними образами, а й дещо змінили постановку. Дівчата з Freedom Jazz для фіналу Національного відбору перевтілилися у пілотів, підкоривши справжню висоту. Крім того, стало відомо, що їм вдалося побити рекорд Нацвідбору на “Євробачення”. Це стосується того, що вони перші з учасників фіналу “Євробачення” за 4 сезони, що набрали рівні найвищі бали і від суддів, і від глядачів одночасно. Таку інформацію підтвердив ведучий Сергій Притула.

Comments

.,.,.,.