У Львові в Центрі Шептицького покажуть документальний фільм “Замикаючи цикл”

Сьогодні, 22 лютого, на сайті Львівської міської ради з’явилася інформація про те, що незабаром в Центрі Андрея Шептицького покажуть документальний фільм під назвою “Замикаючи цикл”, який побачив світ ще у квітні минулого року, пише сайт “lviv-trend.in“. Демонстрація фільму має відбутися 4 березня о 16:00. Повідомляється також, що цей фільм одночасно будуть показувати в 51 місті та 29 країнах світу в період з 4 по 10 березня. 

Документальний фільм “Замикаючи цикл” розповідає про принципи кругової економіки. Вперше його символічно показали 22 квітня на День Землі, а тепер фільм показують і в українських містах. Після перегляду фільму планується проведення панельної дискусії на тему “Циркулярна економіка. З чого починати зміни — зі споживачів, бізнесу, чи регулювань?”. В ній мають взяти участь Володимир Воробей (очільник PPV Knowledge Networks), Оксана Дащаківська (керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду “Відродження”), Андрій Москаленко (заступник міського голови Львова з питань розвитку). 

Додамо, що сам фільм будуть транслювати мовою оригіналу (а це – англійська), однак з українськими субтитрами. Дискусія буде відбуватися на українській мові. Як пише сайт, документальний фільм досліджує 5 головних стратегій для досягнення циркулярності: зменшення споживання, повторне використання, переробка, поновлення і повторне винаходження. Усі ці речі демонструються на прикладі провідних країн Європи, Латинської Америки та Африки. 

Така подія розрахована для наступних кіл: власники і топ-менеджери бізнесів, яким важливий сталий розвиток; архітектори, дизайнери, інженери і експерти будівельної галузі; дослідники і науковці; громадські організації, професійні і бізнес-асоціації тощо. 

Comments

.,.,.,.