У Львові виступить британський диригент Пол Манн разом з оркестром INSO-Lviv

Вже цієї неділі, 24 лютого, на сцені Львівської національної філармонії виступатиме молодіжний симфонічний оркестр INSO-Lviv з новою програмою Music Hub. У рамках цього концерту звучатимуть увертюра “Карнавал” чеського композитора Антоніна Дворжака, “концерт” для фортепіано, труби та струнного оркестру Дмитра Шостаковича, а також Друга симфонія Йоганнеса Брамса. Про це пише zaxid.net.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, головними зірками цього заходу будуть учасники молодіжного інструментального симфонічного оркестру INSO-Lviv, солісти Оксана Рапіта (фортепіано) та Ігор Порада (труба), а також – відомий британський диригент Пол Манн, який і “керуватиме” оркестром.

За своє життя Пол Манн працював з такими оркестрами: Лондонський симфонічний оркестр, Королівський філармоній оркестр м. Ліверпуль, Національний королівський оркестр Шотландії, Борнмутський симфонічний оркестр, Бергенський філармонійний оркестр, Нюрнберзький симфонічний оркестр, Симфонічний оркестр Лахті, Лієпайський симфонічний оркестр (та ін.), а також з Українським фестивальним оркестром. За цей час він побував у всіх куточках світу – в Європі, США, Австралії і Далекому Сході.

Британський диригент також здійснив перший студійний запис Концерту Джона Лорда з Королівським ліверпульським філармонійним оркестром у співпраці з нині покійним композитором та зірковим складом солістів. Пол Манн обіймав посаду головного диригента Симфонічного оркестру Оденсе в Данії до 2008 року, де здобув багато схвальних відгуків критиків та розпочав активну діяльність із запису дисків, записуючи музику з широкого та різноманітного репертуару для таких лейблів, як Bridge, Warner Classics, DaCapo та EMI.

Пол Манн привернув до себе міжнародну увагу як володар першої премії на конкурсі диригентів Донателли Флік у 1998 році. Після цього його було призначено асистентом диригента Лондонського симфонічного оркестру. Після виступів з симфонічним оркестром Лондона відбувся тур за участю Пола Манна, під час якого було зіграно 40 концертів в Європі, Південній Америці, Мексиці та Японії.  Дискографія Пола Манна, записана з лейблом Toccata Classics, сьогодні налічує майже 20 дисків. Всі вони містять рідкісний або раніше невідомий репертуар, більша частина якого виконана в його власній новій редакції.

Comments

.