На Львівщині знімуть фільм про єврейське гетто під час Другої світової війни

 

Сценарій кінострічки базується на реальних подіях, які показують життя єврейської сім’ї в непрості роки Другої світової війни. Головні знімальні локації розкинуться на території Львівської області. Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації. Детальніше про подію читайте на сайті lviv trend. 

В ході зустрічі очільника ЛОДА Максима Козицького з представниками ізраїльської кінокомпанії «LACO FILMS» обговорили зйомки нового фільму. Майбутня кінострічка матиме назву «Кімната Маріани» (режисер Емануель Фінкель) та розповість історію життя єврейської родити в гетто у воєнні роки. 

Зніматимуть фільм на Західній Україні, здебільшого на території Львівської області та самого Львова. Підготовку до кінозйомок розпочнуть у березні, з квітня по червень триватиме знімальний процес. Залучити до зйомок планують близько 300 осіб. Бюджет кінокартини оцінюють у більше 4 мільйонів євро. 

Як зазначив генеральний продюсер компанії «LACO FILMS» Алексі Осмоловські, частину зйомок проведуть у Львові. Зараз представники кінокомпанії оглядають різноманітні локації у пошуках найкращих кадрів. 

Творці кінострічки запевняють, що зніматимуть фільм повністю українською. Щоб занурити глядача в автентичність того часу, навчають французьку акторку, яка виконуватиме одну з головних ролей, української мови. 

У Львівській ОДА наголошують на важливості реалізації таких проєктів заради популяризації історії, архітектури, побуту загалом України та Львівщини зокрема. Також сподіваються на те, що міжнародне кіно привабить до області більше туристів.  

Раніше повідомлялося про екранізацію роману львівської письменниці Наталії Гурницької «Кава з кардамоном». В серіалі можна побачити і впізнавані львівські локації. 

Comments

.