Made in Lviv: перший повнометражний дитячий фільм «В.О. Святого Миколая» покажуть у місті

Різдвяний фільм львівського виробництва «В.О. Святого Миколая» має на меті не тільки створити чарівну атмосферу наближення свята та подарунків, а й донести до глядача, що дива у цьому світі все ще трапляються. Потрібно лише вірити. Більше на сайті lviv-trend.in.ua.

Першими кінострічку побачать представники медіа

6

Перший у Львові дитячий повнометражний музичний фільм «В.О. Святого Миколая» запрошує на преспоказ 2-го грудня о 12:00 в «Планеті Кіно», що у торгово-розважальному центрі «Форум Львів». Про це інформує прес-служба Львівської міської ради. 

Кінострічку створили за підтримки Українського культурного фонду, Львівської обласної державної адміністрації та небайдужих до мистецтва громадян. Відтак бюджет фільму оцінюють в 1 мільйон 600 тисяч гривень. 

Зйомки мюзиклу тривали у 2019-2020 роках, та через карантинні обмеження підготовка до прем’єри дещо затягнулася. 

Зазначається, що мюзикл «В.О. Святого Миколая» – це кінопродукт суто львівського виробництва. Весь акторський склад, знімальна група та навіть композитори – всі вони є львів’янами, які задалися метою показати гідний рівень українського кінематографу у рідному місті. Глядачі зможуть впізнати панорами різдвяного Львова та побачити інші цікаві локації. 

300 акторів «масовки» (більшість дітей), 16 унікальних місць та 11 оригінальних музичних творів – це лише частка із усього різноманіття знімального процесу. Режисерка фільму Галина Лишак обіцяє чудову музику, створену Роландом Орбаном та Андрієм Мандюком, неймовірну за постановкою картинку від Лачіна Фуадугли, багаті декорації від Олени Мазурак. 

На преспоказі кінострічки відбудеться зустріч із знімальною групою, а також акторами головних ролей – Роландом Орбаном, Олегом Пригодою та Дарією-Марією Лишак. 

Контактною особою щодо преспоказу виступає Олег Пригода: тел. (067) 766 51 28; email: pryhodaoleh@gmail.com.

Ти дитина – допоки ти віриш

6

Сучасний атмосферний фільм-мюзикл «В.О. Святого Миколая» зачіпає проблему взаємовідносин батька-одинака Олександра та його невгамовної 9-річної дочки Юстини. В центрі сюжету заплутані дитячо-батьківські стосунки, випробувані на міцність напередодні свята Миколая, коли головні герої «влипають» в несподівану історію. 

У фільмі розкриваються українські традиції, розповідається про галицьке свято Миколая (без імпортних Санта Клаусів та Дідів Морозів) та створюється справжня зимова казка у Львові. 

Мета кінострічки – відновити віру дітей та дорослих у чарівне свято Миколая, проникнутися його флюїдами та зануритися у дитинство. Адже тільки щира безумовна віра здатна втілити в життя людські бажання та мрії й спонукати Миколая принести довгоочікуваний подарунок у найнесподіваніший момент. 

Творці музичного кіно називають його українським «Сам удома», адже впевнені, що «В.О. Святого Миколая» буде налаштовувати на зимові свята та новорічно-різдвяний дух ще багато років після прем’єри. Тож цієї зими готуйте свої долоньки для неймовірних оплесків, а серця для відчуття тепла та казки. 

На широкий загал фільм-мюзикл «В.О. Святого Миколая» покажуть з 16-го грудня.

Comments