У Львові після скандальної вечірки закрили Будинок вчених: поліція склала протокол на блогера

 

Комісія ТЕБ і НС Львова прийняла рішення припинити роботу Будинку вчених, через не дотримання правил карантину. Про це повідомили у прес-службі ЛМР. Більше на сайті lviv-trend.in.ua.

Як зазначається, на святкуванні Дня народження відомого блогера із Чернівців Олександра Заліска було порушено низку карантинних вимог червоної зони. Це стало вагомою причиною для того, щоб заборонити проведення інших масових заходів, які можуть спричинити поширення коронавірусної недуги.

Крім цього, заступник керівника комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко зауважив, що святкування в таку дату є дуже не пристойним та не мав відбутися у цей час.

Пізніше у поліції Львівської області сповістили, що було проведено аналіз соцмереж та знайдено детальну інформацію про святкування. Тому блогера обвинувачують у адміністративному правопорушенні. Протокол передбачає порушення норм карантину, за що винуватець має сплатити від сімнадцяти тисяч гривень штрафу.

C:\Users\smail\Desktop\blohery3.jpg

Фото із соцмереж

Що відбулося у Будинку вчених?

У суботу, 27 листопада, на День пам’яті жертв Голодоморів у Будинку вчених у Львові відбулася вечірка із еротичними шоу та елементами БДСМ для святкування 29-річчя блогера Олександра Заліска.

Масове та гучне святкування було одразу трансльовано у соціальну мережу Інстаграм, де мільйони глядачів могли спостерігати за таким шоу.

Користувачів соцмереж та інших блогерів така ситуація одразу обурила. Зокрема, із закликом багатьох лідерів думок низка відомих брендів та компаній написали про відмову співпрацювати з Олександром Заліском. 

У самому Будинку Вчених зазначили, що не могли передбачити такий тип святкування, адже просто здавали приміщення в оренду агенції, яка організовує різні події. Тоді їх просто запевнили, що у приміщенні відбудеться звичайне святкування Дня народження у межах сорока осіб.

Сам блогер не визнав свій вчинок не гуманним. Винуватець свята написав, що не вирішував, коли йому народитися. Тому не треба звинуватити когось за подію.

Comments