Як заробити великі гроші та як себе рекламувати – навчатимуть у Львові

Як зробити так, щоб про твій бренд говорили та не витрачати мільйонних бюджетів? Як з бюджетом у 3000 грн отримати рекламні площини на 150 000 грн? Як долучити всесвітню зірку до рекламної компанії та наробити галасу на всю країну? Про все це та інше розкажуть на курсі LVIV. PRO BRAND: PR & Reklama. Подія пройде у Львові з 23 по 28 лютого. Про це пише видання 032.ua.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, організатори навчального заходу зазначають, що таку інформацію буде цікаво слухати як майбутнім підприємцям, студентам, так і вже реалізованим бізнесменам. Бо кожен з тих, чиє життя пов’язане з бізнесом, рекламою, піаром, чи хто прагне з цим зіштовхнутись у майбутньому, має розуміти як працює механізм взаємодії реклами та піару, як сприйняття компанії/продукту впливає на його розвиток та прибуток. ‍Тут розкажуть: Що відбувається на ринку? Які існують інструменти? Де взяти та як домовитись? Після курсу студенти точно вже будуть орієнтуватись у тому, як саме працює ринок реклами.‍ 

У наш час просто необхідно вміти створювати відносини, особливо коли кожен з нас має власний медіаресурс. І не важливо, чи ви використовуєте його в особистих цілях чи більш глобально – для бізнесу.

План лекцій наступний:

  • intensive 1. Цілі та задачі піар і реклами. KPI піар фахівця. Аватар клієнта. Практичне завдання.
  • intensive 2. BTL інструменти. Взаємодія з журналістами і лідерами думок. Прес-конференції, прес-сніданки, прес-тури. Практичне завдання.
  • intensive 3. Соціальні мережі як інструмент просування бренда. Взаємодія з блогерами: співпраця, вартість, рентабельність. Лайфхаки. Практичне завдання.
  • intensive 4. Брендинг. Запуск реклами в соціальних мережах (практика). КейсиКожен студент виконає практичне завдання на прикладі своєї або існуючої компанії та отримає консультацію викладача.

Лектор курсу – Анастасія Левинська (Anastasia Levinskaya) – практикуючий спеціаліст, CEO брендингової агенції (Київ), куратор курсу PR у київській медіашколі. У неї за плечима 7 років успішного досвіду в сфері marketing & pr, досвід роботи з міжнародними зірками, брендами і компаніями, співпраця з національними телеканалами, з європейськими моделями, акторами, телеведучими, ключовими електронними та глянцевими ЗМІ та ін.

Вартість повного курсу становить 3000 грн (4 заняття по 2 години). Кількість студентів у групі обмежена, тому необхідно попередньо зареєструватись. Це можна зробити тут. Також організатори зазначають, що курс навчання буде проходити російською мовою, а конспекти викладатимуть українською.

Розклад занять:

  • 23 лютого – 15:00 – 17:00
  • 25 лютого – 19:00 – 21:00
  • 27 лютого – 19:00 – 21:00
  • 28 лютого – 19:00 – 21:00

Comments

.,.,.,.