В місті Лева відбудеться допрем’єрний показ фільму “Людина з табуретом”

Сьогодні на сайті Львівської міської ради з’явилася інформація про те, що цими днями в нашому місті відбудеться допрем’єрний показ стрічки “Людина з табуретом”, пише сайт “lviv-trend.in“. Це – документальний фільм про останню подорож мадрівника, продюсера, тележурналіста, письменника та режисера Леоніда Кантера. Леонід Кантер запам’ятався українцям завдяки своїм документальним стрічкам про війну на сході України: “Добровольці Божої чоти”, “Міф”. 

Так, у 2004 на звичайній київській кухні українські студенти придумали просту, однак божевільну гру з назвою “З Табуретом до океану”. Суть гри полягала в тому, щоб донести чотири дерев’яні табурети до чотирьох світових океанів. У фільмі розповідається про останню, четверту подорож до Тихого океану, яка зайняла рік часу подорожньому. Леонід Кантер знімав усе навколо і саме це перетворило його життя на кіно. Повернувшись на рідну Україну, мандрівники зустрічають розруху і страх, посіяні початком війни. 

Допрем’єрний показ документального фільму “Людина з табуретом” відбудеться в місті Лева в суботу, 16 лютого, о 19:00 год у Кінопалаці Львів (вулиця Театральна, 22). Герої стрічки та команда, яка працювала над створенням фільму, розкажуть львів’янам про особисті історії мандрів з табуретами. Кінострічка вийде у прокат з 21 лютого. 

Талановитий український режисер Леонід Кантер несподівано покінчив життя самогубством минулого року. Його пам’ятають як надзвичайно багатогранну та креативну людину. Як мандрівник Кантер відвідав різні куточки світу: Росію, Монголію, Тибет, Китай, Індію, Непал, Шрі-Ланку.Від 2005-го Кантер мандрував через низку країн, побувавши біля кожного з океанів, і під час останньої експедиції у 2010 році залишив четвертий табурет на мисі Горн. Результатом подорожі стала книжка “З табуретом до океану”.

Comments

.,.,.,.