DZIDZIO та Пономарьов презентували новий романс

Співак із Львівщини Михайло Хома (більше відомий як DZIDZIO) та народний артист України Олександр Пономарьов презентували спільний романс «Пазли». Пісня присвячена коханню до однієї жінки. Далі на lviv-trend.

Сьогодні, 19-го листопада, відбулася прем’єра ліричної пісні про кохання «Пазли». Разом з композицією світ побачив і відеокліп. Новий романс співаків можна переглянути на YouTube-каналі Олександра Пономарьова.

Саме Пономарьов і став автором музики та слів до «Пазлів». Він виконував чуттєву композицію разом із Михайлом Хомою (DZIDZIO) під акомпанемент фортепіано та віолончелі. Режисером кліпу, який знімали у місті Буча, що під Києвом, виступив Володимир Шурубура.  

Ідея спільної роботи співаків з’явилася давно, але її втілення затягнулося через дуже завантажені графіки обох співаків. Але нарешті пазли склалися і ліричну пісню «Пазли» вдалося записати.

До слова, це вже не перша співпраця виконавців. Раніше вони разом працювали у квартеті над піснею «Чому». Ця композиція, яку виконали Олександр Пономарьов, Артем Пивоваров, DZIDZIO та Alekseev, набрала чималу кількість переглядів та позитивних відгуків.

Як зазначив Пономарьов, романс «Пазли» також абсолютний неформат, як і квартет «Чому». Незважаючи на те, що такі пісні не потрапляють в топ радіостанцій, шанувальники на концертах дуже тепло їх сприймають.

«Вони скучили за цим. Тобто це свідчить про те, що музичні продюсери радіостанцій не завжди праві в тому, що вони крутять. Занадто занижена планка нині у музиці. Ця пісня інакша, мені за неї не буде соромно», – цитує Пономарьова NTA

В одному з інтерв’ю Олександр Пономарьов поділився, що хоче, аби публіка бачила Михайла Хому як співочого артиста, а не тільки в амплуа енергійного DZIDZIO. Схоже на те, що ця співпраця точно додасть «плюсиків» в карму Михайла Хоми як глибокого, ліричного виконавця.  

Раніше повідомлялося, що наприкінці жовтня в прокат вийшла пригодницька комедія-квест «Де гроші», яку зняв співак Михайло Хома. Він же став головним героєм кінострічки. 

Comments