В ЛНУ запрацює ІТ-лабораторія

Сьогодні, 11 лютого, на сайті Львівської міської ради з’явилася інформація про те, що незабаром у Львівському національному університеті імені Івана Франка відкриється ІТ-лабораторія, пише сайт “lviv-trend.in“. Відкриття лабораторії під назвою “Іnfopulse Data Science & Machine Learning Lab” має відбутися вже 15 лютого о 12:00 годині за адресою: вулиця Драгоманова, 50. Сприяли появі ІТ-лабораторії при університеті компанія Infopulse та Львівський ІТ Кластер. 

Учасники, які завітають на відкриття лабораторії, будуть мати змогу познайомитися з тим, як її облаштовано. Львів’яни зможуть поспілкуватися з експертами цієї галузі, а також прослухати майстер-класи з Data Science та англійської мови. Організатори події також обіцяють провести декілька розіграшів з призами для гостей. Відомо, що на відкриття завітають заступник міського мера Андрій Москаленко, ректор Львівського університету Володимир Мельник, віце-президент із розвитку бізнесу компанії Infopulse Любомир Бойчук, HR-директор компанії Infopulse Любов Юденко, CEO Львівського IT Кластеру Степан Веселовський.

Організатори події зазначають, що роль таких лабораторій у навчанні студентів ІТ є безцінною. Тут можна отримати неповторний досвід роботи, працюючи над створенням власних проектів. Також на базі ІТ-лабораторії будуть відбуватися цікаві майстер-класи та лекції від експертів в ІТ-сфері. 

Для довідки: Data Science & Intelligent Systems — це інноваційна програма Львівського ІТ Кластеру факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка. Ця програма включає чотири напрями: штучний інтелект, аналітика даних, інтернет речей, розумні рішення та системи.

Comments

.,.,.,.