«Перемога»: ОЕ та Kalush презентували нову пісню

 

Спільну відеокомпозицію з хіп-хоп гуртом Kalush «океани» презентували на великих екранах Києва у день свого народження, 12-го жовтня. Деталі lviv-trend.in.ua.

«27 років тому ми вирішили створити групу «Океан Ельзи». Це змінило наше життя назавжди. 27 років музики, творчості, натхнення. 27 років пошуку, вдосконалення, перемог і невдач, які робили нас сильнішими. 27 років підтримки мільйонів наших друзів-шанувальників нашої музики. Без вас не було б і нас», – подякував на своїй Instagram-сторінці лідер гурту Святослав Вакарчук.

6

«Попереду перемога»: що відомо про новий кліп

Вакарчук розповів, що нова композиція стала своєрідним експериментом, вилазкою в інший жанр – хіп-хоп музики, від 90-х до сучасності. 

«В якийсь момент мені склалися рядки​ приспіву: «Що би тобі не казали –попереду перемога​. Що би тобі не кричали шакали вслід​ – в тебе своя дорога​» і я зрозумів, що нашому хіп-хопу бути», – пояснив лідер гурту «ОЕ».

Пісня «Перемога» стала першою спільною роботою ОЕ та гурту Kalush, який зараз стрімко набуває популярності. Саме хлопці з Калуша привнесли елементи хіп-хопу у нову композицію Вакарчука. 

Кліп «Перемоги» зняв режисер Максим Ксьонда, оператором виступив Євгеній Усанов. Авторами слів пісні стали фронтмени обох гуртів Святослав Вакарчук та Олег Псюк. Музику створив Вакарчук. Зйомки відбувалися в Києві. У них, окрім самих музикантів, взяли участь 43 актори. Головну роль виконав Артем Ткаченко.

Центральною фігурою сюжету виступає хлопець, до якого під’єднано купу дротів від інших людей у навушниках. Різні за професіями, статусом, віком люди намагаються щось кричати, повчати та показувати хлопцеві. Наприкінці головний герой вириває усі дроти, звільняється від тиску оточення та йде в напрямку світла. 

Ця відеоробота порушує проблему впливу соціуму, яке нав’язує людині свої правила, норми та стереотипи, суспільство не вірить у можливості людини та збиває її зі шляху. Відповідно до тексту пісні, автори закликають ніколи не здаватися, вірити у себе та йти до перемоги. 

Відеокліп можна переглянути на Youtube-каналі «Океану Ельзи».

Цікавим фактом стало те, що рік заснування гурту ОЕ є роком народження соліста Kalush Олега Псюка. Так в межах спільної творчості зустрілися рок-легенда із молодими представниками української хіп-хоп музики. 

Довідка

Відомий український рок-гурт «Океан Ельзи» (скорочено ОЕ) створили 12-го жовтня 1994 року у Львові. Незмінним лідером та солістом групи є уродженець міста Лева Святослав Вакарчук. У 1998 році музиканти поїхали підкоряти Київ. 

Гурт випустив 9 студійних альбомів, продавши більше мільйона дисків в Україні. 

Теперішній склад ОЕ: Святослав Вакарчук, Денис Глінін, Денис Дудко, Милош Єлич та Владімір Опсеніца. 

Comments

.,.,.,.