Вже незабаром у Львові відбудеться гучна прем’єра історичного екшена “Крути-1918”

7 лютого на великі українські екрани виходить довгоочікуваний історичний фільм “Крути 1918”. Вже сьогодні, 31 січня, відбудеться допрем’єрний показ цієї стрічки за участю знімальної групи у львівському кінотеатрі “Кінопалац”, що на вул. Театральній, 22. Розпочнеться дійство приблизно о 18:20 та триватиме до 21:20. 

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, спочатку творці “Крут” планували  презентувати фільм на День Збройних Сил України, тобто  6 грудня, однак згодом передумали. Адже фільм присвячено іншій важливій даті у нашій історії – бою під Крутами, роковини якого припадають на кінець січня. Тож знімальна група вирішила приурочити вихід фільму саме до днів вшанування пам’яті тих, хто сто років тому захищав нашу країну. Про це розповів продюсер стрічки Андрій Корнієнко.

Історичний екшн “Крути 1918” знято на основі реальної історичної події – бою на залізничній станції “Крути” взимку 1918-го року. Сюжет розгортається таким чином: на тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене “червоними” агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків стають проти 4-тисячного добре озброєного війська… Про це пише lviv1256.

Сучасний історичний екшн “Крути 1918” – це одна з найгучніших та найочікуваніших подій в історії українського кіно. Це перший український фільм про Бій під Крутами, у якому вражає все: сюжет, неймовірні постановки історичних боїв, масштаби дійства.

У головних ролях: Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Максим Донець, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько, Роман Ясіновський, Богдан Юсипчук. Загалом у зйомках фільму взяли участь близько 1000 акторів. 

Автор ідеї стрічки Костянтин Коновалов впевнений, що стрічка, яка зображає події 100-літньої давнини є надзвичайно актуальною у наші дні. Знімальна група зазначає, що цей фільм не є історичною реконструкцією, а створює художній образ, який має зачепити почуття кожного українця і кожного громадянина світу, небайдужого до свободи, патріотизму та любові до власного народу.

Проект фільму став одним з переможців конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно та отримав 26 млн грн державної фінансової підтримки при загальному бюджеті 52 млн грн.

Comments

.,.,.,.