Відомий один з хедлайнерів Leopolis Jazz Fest

З 26 по 30 червня у Львові триватиме Leopolis Jazz Fest 2019. Джазовий фестиваль, що вже ось кілька років поспіль відбувається в кінці червня в Парку Культури у Львові вважається одним з провідних джазових фестивалів у Європі. Команда фестивалю продовжує радувати поціновувачів високої музики новими іменами хедлайнерів. Так, крім першого хедлайнера Чика Коріа, про участь якого організатори повідомили напередодні Нового року, стало відоме ім'я ще одного джазового музиканта, це - американський піаныст Кенні Барон. Він виступить в нашій країні вперше.

Як пише "Lviv-trend", Кенні Барона називають головним ліричним джазовим піаністом світу. Перший свій альбом він представив ще у далекому 1974 році. З тих пір музикант записав більше 40 платівок.

У 2005 році ім'я Кенні Барона внесено до "Залу слави американського джазу". Також він є переможцем MAC Lifetime Achievement Award та як не як, але 9 разів був номінований на "Греммі".

Зараз Кенні Бартон займається не лише концертною діяльністю, а також і викладає в знаменитій Джульярдській школі.

У Львові музикант гратиме з своїм квінтетом.Більше ніж 25 років музикант викладав гармонію фортепіано у Рутгерському університеті в Нью-Джерсі.
У період з 1987 по 1991 роки Барон записав кілька альбомів із Стеном Гетцем (джазовий саксофоніст), першу чергу це платівки Bossas & Ballads - The Lost Sessions, Serenity, Anniversary, та People Time.
Музикант вважає, що джаз - це не просто музика, це - свобода, новаторство, особисте щастя.
Барон присутній у сотні музичних композицій як лідер і як акомпаніатор, отже, вважається одним з найвпливовіших джазових піаністів з часів бібопу.
Бібоп - це напрямок у джазовій музиці, який почав масово розвиватись ще у 1940-х роках. Він істотно відрізнявся від сучасного джазу, зокрема, йому характерне унісонне проведення теми як на початку так і в кінці композиції.

 

 


 

 

Коментарі