У Львові запустили транспортний флешмоб

У Львові активна та свідома молодь, після того, як міська рада прийняла рішення про збільшення вартості проїзду у міському транспорті з 5 грн до 7 грн, у соцмережах запустила флешмоб під гаслом: “Немає квитка – немає оплати за проїзд” (фото – умовне). Про це пише видання zik.ua.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, #ДайтеКвитокЧелендж активно поширюють у львівських спільнотах. Ініціатори флешмобу пропонують вимагати у водія квиток за проїзд, аби дати раду неконтрольованому обігу готівки у транспорті міста. У випадку, коли у водія немає квитка або він просто відмовляється видавати квиток, пасажирів закликають не оплачувати за проїзд, а викликати поліцію.

Львівські активісти та ініціатори цього флешмобу зазначають, що вимагати у водія свій квиток – це те, на що має право кожен пасажир, тим паче після підняття тарифу на перевезення у автобусах Львова. І цей простий крок має зробити кожен з нас, адже з 01.02.2019 маршрутки у Львові коштуватимуть вже 7грн.

Слава Галич, львівська активістка, у мережі написала, щоб люди пам’ятали, що з 1 лютого з новим тарифом у транспорті мають з’явитись і нові квитки з цифрою 7! В іншому випадку – не варто платити за проїзд.

Пригадаємо, 25 січня на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради депутати прийняли рішення збільшити вартість проїзду у міських автобусах. Відтак було затверджено:

  • збільшити вартість проїзду у громадському транспорті до 7 грн;
  • зробити проїзд пенсіонерів та осіб з інвалідністю 3-ї групи абсолютно безкоштовним у всьому міському громадському транспорті;
  • проїзд дітей шкільного віку в громадському транспорті залишити пільговим за умови пред’явлення учнівського квитка, що засвідчує статус школяра.

Рішення вступає у дію у перших числах лютого, після публікації його у ЗМІ.

Comments

.,.,.,.