Фестивалю Leopolis Jazz Fest 2021 – бути: відомі подробиці

Фестиваль джазової музики Leopolis Jazz Fest – один з найбільших фестивалів Східної Європи, традиційна культурна подія масштабного міжнародного рівня, яку вже багато років поспіль проводять у місті Лева, розповідає сайт lviv-trend.in.ua. У зв’язку з пандемією цьогорічне культурне дійство потрапило під загрозу, однак цими днями стало відомо про те, що найбільша джазова подія у Львові таки відбудеться.

Про те, яким буде цьогорічне джазове свято у Львові і хто з відомих закордонних виконавців стане учасником дійства – читайте нижче.

Leopolis Jazz Fest 2021 – перша найбільша концертна подія від початку року в Україні: рекомендації Міністерства охорони здоров’я

01

У міській раді розповіли, що цьогорічне джазове свято у Львові має стати першою в 2021-му найбільшою концертною подією, яка відбудеться в Україні. Задля безпечності проведення фестивалю у Львові вже створено експертну групу, яка напрацьовує правила та норми, з умовою дотримання яких буде можливим проведення події. До складу групи увійшли представники міської ради, Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства охорони здоров’я України.

За словами Головного санітарного лікаря України, подія такого масштабу в наші дні дуже необхідна. Справа в тому, що за весь час пандемії українці дотримувалися чималої кількості обмежень та практично не мали можливості відвідувати культурні події. Тому майбутній львівський фестиваль стане гарною можливістю відновити культурні традиції.

Можливим є наступний варіант проведення фестивалю:

  1. 80% заповненості концертних залів. Так звана „жовта зона” дозволяє проводити події такого плану з 50% заповненості глядачами концертних залів, однак у міській раді зазначають, що зараз індустрія звертається з проханням допустити 80% завантаженості залі, тому це питання планують розглядати.
  2. Експрес-тести при вході на фестиваль. Розповів Головний санітарний лікар України і про питання безпечності людини, що планує потрапити на подію. Звісно, поки що не йдеться про сертифікати, що засвідчують проходження вакцинації, адже поки що щеплення українців просувається не надто швидкими темпами. Натомість можливим стане проходження експрес-тестів на вході до концертної локації. Це передбачає створення кількох зон – зони очікування, зона проведення фестивалю, зона контролю квитків тощо.
  3. Можливість використання електронного застосунку, що дозволить купити квиток, пройти тестування, перебуваючи в зоні очікування. Згодом доведеться лише показати при вході QR-код, що дозволить швидко і безпечно потрапити на джазове свято.

Головний санітарний лікар України Ляшко розповів також про те, що організатори плідно працюють над тим, щоб фестиваль відбувся максимально безпечно і ідеально. Тому, окрім перелічених новацій, скоротять удвічі кількість гостей у партері та пікнікових зонах.

Хто з відомих джазових виконавціі готовий приїхати до Львова на фестиваль цьогоріч?

2

Традиційний фестиваль Leopolis Jazz Fest кожного разу збирає відомих виконавців з різних куточків планети. У 2021-му до Львова також прибудуть джазові виконавці зі світовими іменами. Вже відомі деякі імена:

  • Seal – відомий британський співак, володар чотирьох престижних відзнак Греммі;
  • Кріс Ботті – американський трубач та композитор, на рахунку якого – понад чотири млн проданих платівок;
  • Камасі Вашингтон – один з провідних джазових виконавців сучасності.

Відвідають фестиваль джазу у Львові і інші знані виконавці, тож можна сподіватися на великі масштаби події.

Comments

.