“Нове та найкраще”: ТІК у Львові з новою програмою

Що можна сказати про групу ТІК? Ці хлопці вже давно все про себе розповіли, гучно, на всю країну.  Їх знають, люблять, слухають, їх пісні співають на весіллях та застіллях. Ну чим не народна група?

1 березня у Львові виступить група ТІК з новою програмою “Нове та найкраще”.

Як пише “lviv-trend“, ТІК ( Тверезість і культура) утворилися у 2005 році в Вінниці з ініціативи тоді ще вчителя історії Віктора Бронюка. На одну з репетицій до хлопців випадково потрапив продюсер Олег Збаращук і почалася співпраця.

Потім виступ на головній сцені “Таврійських ігор”, спільний запис з Сергієм Міхалком “Ляпис Трубецкой” (так, я про “Олені”), деб’ютний альбом “ЛітераДура”.

Свою наступну платівку хлолці нарекли “ТиХИЙ”, на підтримку якого група відіграла 50 концертів. У 2010 році хіт «Олені» став саундтреком касового фільму “Кохання у великому місті-2”. В іншій комедії – “Ржевський проти Наполеона” учасники грури з’явилися в образах кріпосних музикантів.

Наступним був альбом “Весільний”, який і закріпив їх статус “народності”. Згодом Віктор Бронюк записав композицію “Не цілуй” з Іриною Білик, та відправився у концертний тур, також  з нею.

Гурт не лишається осторонь подій, що відбуваються в країні протягом останніх років. Серед комічних відеоробіт «ТІК» є й доволі серйозні, присвячені Україні і тим, хто бореться за неї: “Запах війни”, “Люби Ти Україну”, “ІсторіЯ”.
До 10 річниці своєї творчої діяльності музиканти записали альбом “Люби ти україну”.

Під час концертного туру “Нове та найкраще”, ТІК будуть грати нові треки, такі як “Волошки”, “Емочка”, “Альо-на!” та вже перевірені часом “бойові” треки: “Олені”, “Вчителька”, “Апрєль”, “Прощайте дівчата”, “Вітя при власті” та інші…

Грати музиканти будуть у клубі “Малевич”, початок о 19.00.
Квитки: 250-700 грн.
 

 

 

 

 

Comments

.,.,.,.