У Львові відбудеться концерт легендарного Івана Поповича

Завтра, 19 січня, в нашому місті відбудеться концерт легендарного українського співака Івана Поповича, який виступає у жанрах поп та фолк, розповідає сайт “lviv-trend.in“. Святковий концерт має відбутися в стінах Львівської обласної філармонії, що на вулиці Чайковського, 7, і буде мати назву “На Різдво зірка палає”. Квитки будуть коштувати в межах від 90 до 290 гривень.

В Україні добре відоме ім’я цього легендарного співака. Іван Попович володіє назвичайно проникливим голосом та традиційною для уродженців Карпат харизмою, потужною та енергійною. Його пісні – це твори, відомі кожному українцю, зокрема, мова йде про композиції “Розлук не буде”, “Золото Карпат”, “Василина” тощо. До того ж, варто зауважити, під композиції Івана Поповича надзвичайно сильно хочеться піти у танок. Можна стверджувати, що ці пісні належать до золотого фонду української естрадної традиції. 

Завтра на концерті співака буде вирувати справжній шквал емоцій, адже зі сцени залунають як добре відомі хіти, так і прем’єрами нових композицій. Попри те, що в Народного артиста України за тривалу історію діяльності на українській сцені, Іван Попович записав всього два альбоми: “Золото Карпат” та “Отаман Карпат”. Обидва альбоми засвідчують відданність Івана Поповича рідному краю – Карпатам. 

Свого часу Іван Попович об’їздив з гастролями Канаду, Індію, Бразилію, Італію, Грецію та навіть США, тому зумів здобути славу і за кордоном. Співаку уже минуло 69 років, однак він і досі не розгубив харизму справжнього карпатського чоловіка. Іван Попович і досі активно виступає на українській сцені, чим тішить своїх прихильників і долучає їх до надзвичайної атмосфери українських Карпат. 

Comments

.,.,.,.