У Львові покажуть “Список Шиндлера” на великому екрані

Незабаром в місті Лева на великому екрані покажуть легендарний фільм Стівена Спілберга “Список Шиндлера”, розповідає львів’янам сайт “lviv-trend.in“. Такий показ відбудеться у Львові в честь Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Про це пише “lviv-online.com“. 

Відомий американський історичний фільм-драма було знято за мотивами роману Томаса Кенналі “Ковчег Шиндлера” відомим режисером Стівеном Спілбергом. Цей фільм впевнено займає провідні позиції у світових рейтингах, зокрема, згідно з рейтингом 2018 року, фільм займав шосту позицію у списку “250 кращих фільмів за версією IMDb”. У 1933 році цей фільм здобув премію “Оскар”. 

Так, окрім показу знакового в історії світового кінематографу фільму, відбудеться попередньо лекція Юрія Скіри – керівника проектів та програм Центру дослідження українсько-польсько-словацького пограниччя УКУ. Юрій прагне розповісти львів’янам про львівську фабрику Петерса, де колись відбувалися події, які дещо нагадують події з фільму “Список Шиндлера”. Він розкаже про побут та ті небезпеки, на які наражалися монахи, коли рятували життя євреїв. 

Нагадуємо, що сюжет фільму – це реальна історія життя фабриканта Оскара Шиндлера, якому вдалося під час Другої світової війни врятувати понад тисячу євреїв. Завдяки йому залишилися жити невинні люди, яких хотіла забрати війна. Цей фільм надзвичайно пізнавальний та повчальний, його потрібно бодай раз в житті побачити кожному, аби точно знати, наскільки жахливим був період війни. Тому не дивно, що в Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту львів’янам покажуть саме таке кіно. 

Кінопоказ відбудеться 26 січня о 18:30 у кінотеатрі “Кінопалац”, що на вулиці Театральній, 22. 

Comments

.,.,.,.