“Мері” гратимуть для львів’ян у День закоханих

14 лютого у Львівському клубі Picasso відбудеться великий концерт групи “Мері”. Група тішитиме своєю творчістю львів’ян в день закоханих.

Як інформує “lviv-trend“, у творчому доробку групи чотири альбоми. Самі музиканти запевняють, що грають вони “мелодійний рок”.

Заснували групу ще 1996 році незмінний фронтмен Віктор Винник (не плутати з Олегом Винником), тоді ще студент художнього факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та старшокласник Тарас Ших. Тоді це був акустичний гітарний дует. Віктор писав тексти та співав, а Тарас грав на гітарі, проте згодом до них долучились інші учасники і група отримала повноцінне “рокове” звучання. Склад групи неодноразово змінювався.

У 2007 році “Мері” записали свій деб’ютний альбом”Меридіани”, що складався з 12 треків, зокрема вже популярних “Ромео”, “Бандити” та “Меридіани”.

У 2010 році музиканти записали другий студійний альбом під назвою “Війни в прямому ефірі”, який виявився не менш успішним за попередній.

31 січня 2014 році “Мері” анонсували третю платівку, яка отримала назву “Кулями Любов…”. До пісень “Сестра” та “Ніжно” хлопці відзняли відеокліпи.

Остання платівка, що вийшла в 2016 році отримала назву “Я z України”.

Музика “Мері” це тонкі ліричні переживання про любов та патріотична лірика, яка пронизує до глибин душі. 

Завдяки харизмі Віктора Винника та щирим відкритим текстам “Мері” концерти групи з успіхом проходили не лише в Україні, а й в Польщі, Латвії, США та Великій Британії.

Клуб “Picasso”, як запевняє сам Віктор Винник, для групи є особливим місцем, адже ще в далекому 2007 році в цьому клубі відбулась презентація  їх деб’ютного альбому “Меридіани”.
Отож приходьте відчути позитивну атмосферу, яку створюють музиканти та поспівати вже добре відомих щирих пісень. 
Вартість квитків від 200 грн.
Концерт розпочнеться 14 лютого о 19.00.

Comments

.,.,.,.