Tom Odell завітає до Львова з новим альбомом

Британський музикант Tom Odell завітає до України з двома концертами: 5 лютого у Києві та 6 лютого у Львові. 26 жовтня музикант випустив платівку під назвою Jubilee Road.

Як пише “lviv-trend“, раніше Том вже представив три сингли – Jubilee Road, If You Wanna Love Somebody і Half As Good As You.

Композицію Half As Good As You музикант записав спільно з молодою виконавицею Еліс Мертон та відзняв до неї атмосферний Live-кліп, який знімали у звичайнісінькій квартирі.

Тому Оделлу 27, натхненний музикою Девіда Боуї, баладами Боба Ділана та хриплим голосом Леонарда Коена, яких слухав ще в дитячі роки, випустив два альбоми.

Його деб’ютна платівка Long Way Down побачила світ 24 червня 2013 року. В підтримку цього альбому музикант відправився у великий концертний тур містами Європи та Сполучених штатів. Він навіть мав можливість виступити на розігріві в живих легенд The Rolling Stones в лондонському Гайд-парку, проте, через проблеми зі здоров’ям виступити не зміг.

Свій другий альбом Wrong Crowd він крім вже звичних компакт-дисків та цифрового формату випустив ще й на вінілових пластинках, що позитивно сприйняли любителі вінтажу. На композицію Wrong Crowd Оделл записав відеокліп, який був знятий в Південно африканській республіці режисером Джорджем Белфілдом,який відомий своїми атмосферними відеороботами.

Працює музикант в напрямках: інді-роп / інді-рок. Іноді в його піснях відчутні ритми, які більше притаманні для альтернативного року.

Улюбленець фестивалів Glastonbury та Sziget, володар нагороди BRIT Awards як найкращий новий виконавець та улюбленець фешн-індустрії.

Музика Тома Оделла – це релакс, емоції, задоволеня та легкість.

Кожен свій концерт Оделл грає наче в останній раз.Безжально б’є по клавішах та заражає своїми експресивними нотами кожного глядача.

У Львові концерт Тома Оделла буде проходити у клубі Малевич, початок6 лютого о 19.00. 

Вартість квитків: 700-1350 грн.

Comments

.