“Парк Юрського періоду” у Львові: перелік динозаврів, локація та ціни

Наприкінці минулого року, 10 грудня, у центральній частині Львова (вул. Під Дубом, 7б), встановили великі механічні рухомі динозаври. Велетенські фігури доісторичних істот розміщено у парковій зоні одного з найбільших у Львові торгово-розважальних центрів “Форум”. Виставка була спроектована та виготовлена китайцями. Це міжнародний проект, який вже відвідали більш як 10 мільйонів глядачів у різних куточках Європи. В Україні його втілюють вдруге. “Парк Юрського періоду” вже побував у Києві та Одесі. У Львові виставка триватиме до кінця січня.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, динозаври-велетні з’явились у цьому місці з ініціативи приватних осіб. Загалом на майданчику можна побачити 24 рухомих динозаври. Така експозиція велетенських доісторичних монстрів, як зазначили самі організатори цього дійства, була підготовлена до новорічно-різдвяних свят, адже у цей час до Львова приїжджає велика кількість туристів, та й самі львів’яни більш активно гуляють містом сім’ями, компаніями.

На виставковому майданчику відвідувачі можуть побачити рухомих динозаврів і їхні скелети у реальних розмірах. Кожен з них має свій природній колір, текстуру та звук. Крім цього, у парку можна дізнатися більше про походження і життя динозаврів. На території міні-парку представлено експонати тріасового, юрського, крейдяного періодів. Розміри динозаврів вражаючі: до 6 метрів у висоту, довжина деяких досягає 23 метрів. Тут оселились Стегозаври, Диплодоки, Трицератопси, Архіоптерикси, величний Тиранозавр та інші доісторичні рептилії. Про це пише інформаційне агентство zaxid.net.

Загалом виставка носить науково-пізнавальний та освітній характер. Надзвичайно цікавою вона є для дітей, особливо для любителів динозаврів, саме тому найбільш частими відвідувачами виставки є саме сім’ї з дітлахами.

Вартість квитків: дитячий, пільговий дорослий – 100 грн, дорослий – 120 грн, сімейний (2 дорослих + 1 дитина) – 300 грн, сімейний (2 дорослих + 2 дитини) – 400 грн. Виставка працює щодня з 10:00 до 20:00.

Comments

.,.,.,.