Найцікавіші кінопрем’єри січня у Львові

Традиційно серед фільмів, які виходять у прокат, є такі фільми, кінопрем’єри яких не можна пропустити. Це – довгоочікувані кіношедеври з захопливим сюжетом, впродовж перегляду яких можна загубити зв’язок з реальністю і повністю поринути в атмосферу кіно. До уваги львів’ян – найкращі кінопрем’єри січня у Львові від сайту “lviv-trend.in” (на фото – драма-хоррор “Скло”). 

Вищезгаданий фільм “Скло” – без перебільшення, одна з найбільш очікуваних кінопрем’єр січня. Фільм буде у прокаті вже від 17 січня. Події тут розгортаються у психіатричній лікарні, де утримують особливо небезпечних злочинців. Злочинці – не пересічні крадії чи вбивці, а люди з розладнаною психікою. У фільмі мова йде про психіатра, який досліджує стан трьох головних злочинців, з-поміж яких найнебезпечніший Кевін – чоловік, в психіці якого живе 23 особистості (пригадуєте кінострічку “Спліт”?). У фільмі знялися жеймс Мак-Евой, Брюс Вілліс, Аня Тейлор-Джой, Сара Полсон та інші. 

З 17 січня також у прокаті буде доступний фільм “Марія – королева Шотландії”. До уваги глядачів історична драма, в якій розкриваються особливості конфлітку між тими, хто претендував на королівський престол у 16 столітті. Несподівано на арені суперництва з’являється Марія Стюарт, яка раніше була королевою Шотландії, добре знаною і в Англії. Жінка починає претендувати і на англійський престол і вступає у конфлікт з іншими суперницями. В головних ролях – Марго Роббі, Сірша Ронан, Джемма Чан, Девід Теннант та інші. 

Не менш цікавим є фільм, який вийшов 3 січня у прокат. Це – американська кінострічка “Мері Поппінс повертається”, яка буде у прокаті до 23 січня. Хто з нас не чув історії про Мері Поппінс? Із самого дитинства ми чули розповіді про цю незвичайну жінку-гувернантку та її пригоди. Мюзикл доволі сумний, адже події розгортаються в Лондоні саме в той час, коли тут була глибока криза. Батько, який самотужки виховує трьох дітей після смерті своєї дружини, ледве зводить кінці з кінцями, а його діти подорослішали набагато швидше, ніж їхні однолітки, адже їм довелося долати нелегкі дорослі проблеми. У мюзиклі знялися Емілі Блант, Анджела Ленсбері, Меріл Стріп, Лін-Мануель Міранда та інші.

Comments

.,.,.,.