У Львові розробляють унікальний музичний додаток

Львів’яни неабияк полюбляють музику, а особливо – класичну. Саме зараз в нашому місті працюють над створенням унікального музичного додатку з класичною музикою, розповідає сайт lviv-trend.in.ua. Така розробка має стати першим у світі додатком саме з українською класичною музикою. 

Унікальний проєкт про музику без кордонів 

Ukrainian Live – таку назву отримав масштабний музичний проєкт, започаткований ще весною минулого року. Створений з метою промоції української музики, цей проєкт було відзначено європейською асоціацією фестивалів. 

Чим особливий проєкт? Його завдання – підходити комплексно до презентації української класичної музики. Завдяки додатку, над яким зараз працюють у Львові, користувачі зможуть підібрати плейлисти під настрій, підібрати для прослуховування певну композицію, визначити жанр, композитора. Також серед можливостей цього додатку – інформація про українську класичну музику, якщо раптом слухач забажає поповнити свої знання новими цікавими даними. 

Як працюватиме додаток з класичною українською музикою? 

1

Розробники додатку розповідають, що особливу увагу приділяють структурі додатку – це робиться для того, щоб максимально висвітлити особливості кожної музичної епохи.  

Як ми згадували вище, за допомогою додатку користувачі зможуть прослухати композиції і дізнатися більше про видатних українських творців музики. Однак на цьому можливості розробки не завершуються – творці додатку кажуть, що тут можна буде також переглянути відео в розширенні 1080p Full HD. Його можна буде переглянути на будь-якому зручному для користувача медіапристрої. 

Разом з тим, розробники попіклувалися і про те, щоб користувачі мали змогу швидко перемикати відео на аудіо, якщо це потрібно, аби продовжувати з комфортом та музикою займатися своїми справами. 

Доступним у додатку буде також режим офлайн. Тож користуватися ним можна буде і без підключення до мережі.  

Додаток працюватиме не лише на українській мові, а й англійською, і не буде містити жодної реклами. 

Разом з додатком паралельно працюватиме також онлайн-платформа ukrainianlive.org, яка має стати свого роду енциклопедією, поки сам додаток працюватиме як місце для прослуховування класичних українських композицій.  

Зазначимо, що додаток можна буде безкоштовно завантажити в Apple Store та Google Play Market. Презентують сам проєкт з популяризації української класичної музики вже невдовзі, в жовтні. Спершу додаток представлять у Києві, а через тиждень, 15 числа, презентація проєкту відбудеться і в місті Лева.  

Цікаво, що на презентації проєкту у Львові має зазвучати перша симфонія відомої української композиторки Стефанії Туркевич. Саме Стефанія Туркевич була офіційно визнана першою українською жінкою-композитором. Її композиції довгий час забороняла радянська влада, а сьогодні ми маємо чудові можливості, щоб насолоджуватися чудовою музикою славетної композиторки. 

Comments

.,.,.,.